رگولاتوری از آغاز فعالیت شرکت سفره کام فرانسه بعنوان مشاور اپراتور سوم خبرداد

تاریخ ارسال خبر : 1389 مرداد        تعداد مشاهده : 6273
0 - 0
رگولاتوری از آغاز فعالیت شرکت سفره کام فرانسه بعنوان مشاور اپراتور سوم خبرداد

ICTna.ir - اپراتور سوم تلفن همراه، شرکت "سفره کام" از کشور فرانسه را به عنوان مشاور خارجی انتخاب و این مشاور فعالیت خود را آغاز کرده است.

 

به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) مهندس حسن رضوانی، معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در گفت و گو با واحد خبر روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: طی بازدیدی که مسوولان سازمان از روند پیشرفت این پروژه داشتند، از نزدیک در جریان فعالیت های در حال انجام برای اجرایی شدن آن قرار گرفتند.
وی افزود: با توجه به زمانبندی های مطرح شده در پروانه اپراتور سوم تلفن همراه این اپراتور در تلاش است در موعد مقرر خدمات خود را اجرایی کند.
وی خاطر نشان کرد: در همین راستا، طراحی شبکه در بخش فروش و مطالعات بازار در حال انجام است.
معاون نظارت سازمان تنظیم مقررات با اشاره به آغاز به کار مشاور خارجی گفت: از سوی دیگر مذاکرات با اپراتور اول و دوم به منظور برقراری ارتباطات مورد نیاز و همچنین اشتراک آنتن های تلفن همراه(BTS) آغاز شده است.
وی در خصوص استفاده از توان داخلی در این پروژه نیز تصریح کرد: بر اساس پروانه ارایه شده به این اپراتور، می بایست از حداکثر توان داخلی برای تأمین تجهیزات مورد نیاز خود استفاده کنند.
حسن رضوانی با بیان این مطلب که پیش شماره این اپراتور 092 خواهد بود، ادامه داد: امیدواریم بر اساس برنامه زمانبندی شده و تا پایان سال جاری، سیم کارت های این اپراتور در بازار عرضه شود.
وی تأکید کرد: سیاست سازمان تنظیم مقررات در خصوص تعامل با این اپراتور، در جهت توسعه و هم راستا با منافع مصرف کنندگان است.صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها