تعویض ۱میلیون و ۸۰۰هزار سیم کارت همراه اول تهرانی ها از طریق پیک موتوری

تاریخ ارسال خبر : 1390 اسفند        تعداد مشاهده : 6278
0 - 0
تعویض ۱میلیون و ۸۰۰هزار سیم کارت همراه اول تهرانی ها از طریق پیک موتوری

 

 

مدیر عامل شركت خدمات اول مبین از تعویض رایگان سیم كارتهای قدیمی مشتركین همراه اول خبر داد و گفت: این شركت با اجرای طرحی سیم كارتهای قدیمی یا سیم كارتهای TCI مشتركین همراه اول را بصورت رایگان و در محل تعویض می كند .


' ناصر قدیر كاشانی ' در نشست خبری كه عصر روز دوشنبه در محل ساختمان مركزی این شركت برگزار شد ، افزود: طرح تعویض سیم كارت های قدیمی همراه اول از 15 روز پیش شروع شده و ظرف چهار ماه آینده ، این طرح در استان های تهران و البرز اجرا خواهد شد .


وی با اشاره به اینكه این طرح مخصوص آندسته از مشتركان همراه اول است كه بر روی صفحه نمایشگر تلفن همراه خود كلمه TCI را مشاهده می كنند، افزود: سیمكارت های قدیمی جای خود را به سیم كارتهای جدید یا سیم كارتهای MCI خواهد داد .


مدیر عامل شركت خدمات اول مبین تاكید كرد كه در جریان تعویض سیم كارت نیازی به مراجعه مشتركین نیست .


كاشانی افزود: نخست پیامكی به مشترك ارسال می شود ، سپس ضمن تماس با مشترك نشانی دریافت و سیم كارت بصورت رایگان به مشترك ارسال می شود.


وی با بیان اینكه این طرح شامل یك میلیون و 800 هزار مشترك همراه اول می شود ، تصریح كرد كه تعویض سیم كارت به طور كامل رایگان است و هزینه تعویض در قبض تلفن نیز حساب نمی شود .


از ویژگیهای سیم كارت های جدید MCI ظرفیت بیشتر این سیم كارت برای ذخیره كردن اطلاعات ، استفاده بهتر و آسان تر از خدمات جدید همراه اول همچون پیام چند رسانه ای و اتصال به اینترنت می باشد كه علت جایگزینی سیم كارت های جدید با سیم كارت های قدیمی می باشد.


 طرح درآمد زا كردن مركز تماس 118 را آماده كرده ایم


مدیر عامل شركت خدمات اول با اشاره به اینكه 'مركز تماس' یا 'call center ' صنعت جدیدی است كه در دنیا مورد توجه است ، افزود: طرح درآمد زا كردم مركز تماس 118 را آماده كرده ایم و بزودی به شركت مخابرات ایران ارایه خواهیم داد .


كاشانی افزود: قصد داریم ، طی قرار دادی با شركت مخابرات استان تهران از اوایل سال 1391 طرح صنعتی سازی و درآمد زا كردن مركز تماس 118 استان تهران را اجرا كنیم .


وی ادامه داد: بیش از 400 نفر در مركز تماس همراه اول داریم كه بزرگترین مركز تماس بخش خصوصی در كشور است .


اطلاعات شخصی مشتركین در اختیار شركت خدمات اول نیست


مدیر عامل شركت خدمات اول گفت : پخش تمام قبوض همراه اول توسط این شركت انجام می دهد افزود: اطلاعات شخصی مشتركین در اختیار شركت خدمات اول نیست ، از سوی دیگر بر اساس تفاهم نامه اطلاعاتی كه با همراه اول داریم، ملزم هستیم هیچگونه اطلاعاتی را در اختیار افراد دیگر قرار ندهیم .


وی در مورد اختلاف شركت پست و همراه اول در مورد مرجع پخش قبوض تلفن همراه اول گفت: این اختلاف به شركت خدمات اول مربوط نمی شود و تا زمانی كه همراه اول این كار را به این شركت ارجاع بدهد، به پخش قبوض ادامه خواهیم داد .


گفتنی است كه معاون سازمان تنظیم مقررات و مدیرعامل شركت پست چندی پیش اعلام كرده بودند كه در شرایط فعلی مدیریت تجزیه و توزیع مبادلات، از جمله تحویل قبوض تلفن باید از طریق شركت پست صوت بگیرد ، چرا كه بسته تلفنی حاوی اطلاعات شخصی افراد است .صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها