ثبت‌نام اينترنتي وايمكس ايرانسل ممكن شد

تاریخ ارسال خبر : 1389 مرداد        تعداد مشاهده : 6496
0 - 0
ثبت‌نام اينترنتي وايمكس ايرانسل ممكن شد

امكان ثبت‌نام اينترنتي براي اشتراك وايمكس - اينترنت پرسرعت بي‌سيم - ايرانسل از طريق وب‌سايت www.irancell.ir ممكن شد.


آرش كريم بيگي - مدير روابط عمومي ايرانسل - در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام اين خبر گفت: با راه‌اندازي اين سرويس متقاضيان اخذ اشتراك وايمكس ايرانسل، به جز روش‌هاي قبلي شامل مراجعه به فروشندگان مجاز وايمكس و يا تماس با مركز شبانه روزي خدمات مشتريان وايمكس ايرانسل، مي‌توانند با مراجعه به وب‌سايت اين شركت و در قسمت وايمكس، برروي گزينه ثبت نام سرويس وايمکس کليک كرده و با تكميل فرم ثبت‌نام و پرداخت هزينه اشتراك از طريق يكي از كارت‌هاي عضو شبكه شتاب و يا شعب بانك‌هاي طرف قرارداد نسبت به اشتراك وايمكس اقدام كنند.


به گفته وي ايرانسل از تيرماه امسال به كاهش تعرفه‌هاي سرويس وايمكس خود اقدام كرده است، ضمن آنكه متقاضيان استفاده از اين سرويس مي‌توانند با انتخاب هر يك از طرح‌هاي تعرفه با سرعت‌هاي 128 و 256 كيلوبيت بر ثانيه و عقد قرارداد شش ماهه،‌ از 25 درصد تخفيف و متقاضيان پهناي باند 512 كيلوبيت بر ثانيه با اشتراك شش ماهه از 17 درصد تخفيف در هزينه اشتراك ماهيانه خود بهره‌مند شوند.


به گفته مدير روابط عمومي ايرانسل، در حال حاضر هزينه آبونمان سرويس وايمكس ايرانسل با سرعت 128 كيلوبيت بر ثانيه با ترافيك ماهيانه سه گيگابايت 12 هزار تومان در ماه است و درصورت اشتراك شش ماهه، هزينه اشتراك اين سرويس به ماهيانه 9 هزار تومان كاهش مي‌يابد. آبونمان اين سرويس با ترافيك نامحدود در اشتراك شش ماهه نيز 33 هزار تومان است.


وي دامه داد: آبونمان استفاده از وايمكس ايرانسل با سرعت 256 كيلوبيت بر ثانيه با سه گيگابايت ترافيك در حال حاضر ماهيانه 15 هزار تومان بوده و با اشتراك شش ماهه اين آبونمان به ماهيانه 11 هزار و 250 تومان مي‌رسد. ضمن آنكه اشتراك اين پهناي باند با ترافيك نامحدود 48 هزار تومان است.


او افزود: متقاضيان مي‌توانند با اشتراك شش ماهه، هزينه آبونمان اين سرويس را به 36 هزار تومان در ماه برسانند. همچنين اشتراك پهناي باند 512 كيلوبيت بر ثانيه با چهار گيگابايت ترافيك نيز به 20 هزار تومان در ماه كاهش پيدا كرده است و كاربران درصورت انتخاب اشتراك شش ماهه مي‌توانند آبونمان اين سرويس را به ماهيانه 16 هزار و 600 تومان كاهش دهند.


به گفته آرش كريم‌بيگي در طول تابستان سال جاري‌ كاربران وايمكس ايرانسل مي‌توانند با انتخاب هر يك از طرح‌هاي تعرفه نامحدود با سرعت‌هاي 128، 256 و 512 كيلوبيت بر ثانيه با اشتراك شش ماهه، از مودم داخلي رايگان بهره‌مند شده و در صورت تمايل به انتخاب انواع ديگر مودم‌هاي وايمكس ايرانسل شامل مودم فضاي باز و يا مودم داخلي با امكانات Wi-Fi معادل قيمت يك مودم داخلي، از تخفيف استفاده كرده و با پرداخت هزينه مشخص شده، مودم مورد نظر خود را تهيه كنند.


به گفته وي در حال حاضر خدمات وايمكس ايرانسل با پهناي باند 64 كيلوبيت بر ثانيه تا دو مگابيت بر ثانيه و بر اساس درخواست، در 10 شهر اصفهان، اهواز، تبريز، تهران، شيراز، كرج، مشهد مقدس، شهريار، شهر قدس و خميني ‌شهر عرضه مي‌شود.صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها