عرضه وسیع گوشی‌های گوگل در ایران آغاز می‌شود

تاریخ ارسال خبر : 1389 مرداد        تعداد مشاهده : 6491
0 - 0
عرضه وسیع گوشی‌های گوگل در ایران آغاز می‌شود

ICTna.ir - همزمان با ورودگوشی‌های تلفن همراه گوگل به بازار خاورمیانه، عرضه وسیع این محصول در ایران آغاز می‌شود.

به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) نماینده انحصاری گوشی‌های تلفن همراه شرکت Google در خاورمیانه اعلام کرد: با توجه به ورود صنعت اطلاعات و ارتباطات به تمامی جنبه‌های کسب و کار و زندگی مردم در سراسر جهان و گسترش روزافزون استفاده و وابستگی مردم به تلفن همراه، شرکت Google برای همه‌گیر شدن و قابل دسترس بودن سرویس‌های خود، اقدام به سرمایه‌گذاری برای تولید گوشی‌های تلفن همراه کرده است.
بر اساس این گزارش، هم‌اکنون شبکه توزیع و خدمات پس از فروش این محصول در کشورهای مختلف منطقه در حال شکل‌گیری است و هماهنگی‌هایی نیز در داخل کشور برای عرضه وسیع این محصول در فروشگاه‌های معتبر در حال انجام است.
این محصول برای اولین بار در سپتامبر 2010 (شهریورماه) در خاورمیانه و در کشور امارات عربی متحده با حضور مدیران شرکت Google، بزرگ‌ترین شرکت اینترنتی جهان، رونمایی خواهد شد که این مراسم پوشش خبری وسیعی خواهد داشت و بسیاری از رسانه‌ها و خبرگزاری‌های منطقه از جمله ایران در آن شرکت خواهند کرد.
طبق اعلام شرکت سازنده، این گوشی ابتدا در فروشگاه‌های خاورمیانه و اوایل پاییز در ایران عرضه خواهد شد.
در همین حال نماینده انحصاری گوشی‌های تلفن همراه شرکت Google در خاورمیانه (شرکت آریانا) اعلام کرده است بزودی فهرست نمایندگی‌های رسمی عرضه گوشی‌های تلفن همراه شرکت Google در تهران و شهرستان‌های سراسر کشور منتشر خواهد شد.
گفتنی است یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این گوشی‌ها قرارداشتن کاربردها و سرویس‌های مختلف روی آن مانند Gmail، Google Maps، Google Search و... است.صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها