تخفیفات ایرانسل به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس

تاریخ ارسال خبر : 1390 شهریور        تعداد مشاهده : 6538
0 - 0
تخفیفات ایرانسل به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس

 

 

ایرانسل از عرضه نیم بهای مودم‌های USB و Wi-Fi، تخفیف در اشتراک وایمکس، اعطای هدایای ویژه و دقایق رایگان مکالمه به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس خبر داد.


به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) روابط عمومی ایرانسل اعلام كرد: تخفیف 50 درصدی مودم‌های وایمکس ایرانسل مشمول آن دسته از مشتركینی می‌شود كه در تاریخ های 30 و 31 شهریور 90 نسبت به ثبت نام سرویس وایمكس (به جز طرح های تعرفه مصرف آزاد) با مودم Wi-Fi  یا USB اقدام و از زمان ثبت نام، مراحل مربوط به آن و عملیات پرداخت خود را حداكثر ظرف مدت 3 روز انجام دهند.


در این بازه زمانی، مودم‌های داخلی با امكانات Wi-Fi و مودم USB به همراه سامانه تقویت كننده وایمكس ایرانسل با 50 درصد تخفیف به قیمت 403 هزار و 400 ریال عرضه خواهند شد.


همچنین در همین بازه زمانی، متقاضیان می‌توانند با 600 هزار ریال تخفیف و پرداخت 699هزار ریال، یک مودم Wi-Fi یا USB، اشتراک وایمکس با سرعت 128kbps به همراه 6 گیگابایت ترافیک، یک سیم کارت اعتباری به همراه 500 پیام کوتاه داخل شبکه، 40 دقیقه مکالمه رایگان داخل شبکه با شرایط ویژه، یک گیگابایت ترافیک رایگان GPRS و یک آهنگ پیشواز با اعتبار یکماهه دریافت کنند.


از سوی دیگر طرح تعرفه جدید وایمکس ایرانسل با سرعت 128کیلوبیت بر ثانیه به همراه یک گیگابایت ترافیک رایگان با هزینه اشتراک ماهیانه 50هزار و 500 ریال و انتخاب مودم دلخواه به متقاضیان ارائه شده است.


ثبت نام وایمكس ایرانسل از طریق وب‌سایت رسمی این شركت به نشانی www.irancell.ir، فروشندگان مجاز منتخب ایرانسل كه اسامی آن‌ها در وب‌سایت ایرانسل آمده، مراكز خدمات ایرانسل و یا تماس با مركز تماس شبانه روزی وایمكس ایرانسل به شماره 707 برای تماس از خطوط ایرانسل و 09377070000 برای تماس از سایر خطوط ممكن است.


بنا بر اعلام، درحال حاضر خدمات اینترنت پرسرعت بی‌سیم از طریق وایمكس ایرانسل، با پهنای باند بین 128 کیلوبیت تا دو مگابیت بر ثانیه و براساس تقاضا، در 25 شهر اصفهان، اندیشه، اهواز، تبریز، تهران، خمینی شهر، خوراسگان، نجف آباد، شاهین شهر، شور آباد، محمودآباد، شهر قدس، شهرک‌ صنعتی اطلس، شهرک صنعتی چرمشهر، شهرک صنعتی طوس، شهریار، شیراز، فردیس، قرچک، کرج، اسلام شهر، ورامین، دزفول، گلستان و مشهد مقدس ارائه می‌شود.


هم‌چنین ایرانسل به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس، به تمامی مشتركان سیم‌كارت‌های این شركت كه در تاریخ 31 شهریور 90 اولین تماس را از سیم‌كارت خود برقرار كنند، 20 دقیقه مكالمه رایگان با اعتبار یك‌ماهه هدیه می‌دهد.


علاوه بر این، یک سیم کارت هدیه، 100 کیلوبایت ترافیک رایگان GPRS، 20 پیام الکترونیکی رایگان پستچی، 10 نوبت استفاده رایگان از خدمات نما، 10 نوبت استفاده رایگان از پیشخوان و پنج محصول رایگان ایرانسل با فرصت استفاده 30 روزه به مشترکین جدید ایرانسل تعلق می گیرد.


اطلاعات بیش‌تر درباره هدایا، تخفیف‌ها و محصولات ویژه ایرانسل به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در وبسایت رسمی این شرکت به نشانی www.irancell.ir قرار گرفته است.صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها