گزارش فارس از جوایز و قرعه کشی های ایرانسل: بخت با اعتباری‌هاست

تاریخ ارسال خبر : 1390 شهریور        تعداد مشاهده : 6382
0 - 0
گزارش فارس از جوایز و قرعه کشی های ایرانسل: بخت با اعتباری‌هاست

اپراتور MTN ایرانسل تاکنون چندین دوره قرعه کشی بین مشترکان خود انجام داده که تاکنون هیچ یک از مشترکان دائمی در هيچ يك از قرعه‌کشی های این اپراتور برنده نشده اند و ظاهراً همیشه بخت با اعتباری‌ها یار بوده است.
 
به گزارش فارس، اپراتور ایرانی افریقایی mtn ایرانسل، از مهرماه سال 85 وارد بازار تلفن همراه کشور شد، هم اکنون این اپراتور بین 15 تا 18 میلیون مشترک فعال دارد و خود را پیش رو در ارائه طر‌ح‌‌های جدید و اپراتوری جوان پسند می‌داند.
این اپراتور همگام با ارائه طرح‌های جدید و برگزاری جشنواره‌های فصلی، همواره مسابقات و قرعه‌کشی‌هایی بین مشترکان خود برگزار می‌کند که به تاکید این اپراتور، اطلاع رسانی به برندگان تنها از طریق تماس تلفنی و وب سایت صورت خواهد گرفت.
بر این اساس نیز، اسامی برندگان قرعه‌كشي‌هاي ايرانسل در بخش برندگان، روي وب‌سايت اين اپراتور منتشر شده است که هم اکنون نیز چنین است و اسامی برندگان آخرین مسابقات و قرعه کشی های این اپراتور هم اکنون در این بخش قرار گرفته است.
بر این اساس، هم اکنون به ترتیب، نتایج و برندگان مسابقات پیام کوتاه ویترین، مسابقات چند رسانه‌ای، جشنواره تابستان ۱۳۸۸، جشنواره بهار ۱۳۸۸، جشنواره نوروز ۸۸، جشنواره زمستان ۱۳۸۷، جشنواره عید تا یلدا (پاییز ۸۷)، قرعه کشی‌های روزانه نمایشگاه پلیس، ویترین ایرانسل، جوایز جشنواره تابستان ۱۳۸۷، دور اول جشنواره زمستان تا بهار، دور دوم جشنواره زمستان تا بهار، جشنواره پاییزی، روز دانش آموز، روز دانشجو، قرعه کشی 31 شهریور، نیمه شعبان، جشنواره بهاری ایرانسل و جشنواره در شهرهای مختلف، به ترتیب تاخر برگزاری مسابقه در این بخش گرد آوری شده است.
در این بین، در مورد برخی مسابقات که بیشتر درخصوص مسابقه‌های نخست صادق است، برندگان با ذکر بخشی از شماره های موبایل و نوع اشتراک معرفی شده اند که در مسابقات آخر (مسابقات پیام کوتاه ویترین، مسابقات چند رسانه‌ای ) در معرفی برندگان، به ذکر تعدادی از شماره‌های مشترک بسنده شده است.
نكته جالب توجه در قرعه‌كشي‌هاي ايرانسل اين است كه به‌صورت كاملا اتفاقي و شانسي، تاكنون هيچ مشترك دائمي در قرعه‌كشي‌هاي اين اپراتور برنده نشده است.
بر اساس این گزارش، در جشنواره تابستان ۱۳۸۸، هجده نفر، برنده جوایزی از قبیل یک دستگاه هیوندای آزرا، سه دستگاه هیوندای سوناتا، چهار دستگاه پژو 206، 10 سکه تمام بهار، 5 سکه تمام بهار آزادی شده اند که هر 18 نفر از مشترکان اعتباری (prepaid ) این اپراتور می باشند.
در جشنواره بهار ۱۳۸۸ این اپراتور، 12 نفر به عنوان برنده معرفی شدند که 10 نفر از آنها یک ریو با خود به خانه بردند و تمامی 12 نفر برنده این جشنواره از مشترکان اعتباری ایرانسل بوده اند.
پیش از آن نیز در جشنواره نوروز ۸۸ و در قرعه کشی 22 گوشی نوکیا، 22 نفر به عنوان برنده معرفی شدند که همه 22 نفر از مشترکان اعتباری ایرانسل بوده اند.
در جشنواره زمستان ۱۳۸۷ نیز، 17 مشترک برنده این دوره، که صاحب یک دستگاه آپارتمان و یک دستگاه اتومبیل مزدا3، یک دستگاه c5 و 50 سکه بهار آزادی شدند، همه از دارندگان سیم کارت اعتباری بوده اند.
در جشنواره پاییز ۸۷ نیز، 5 مشترک، 3 دستگاه مرسدس کلاس a ، یک دستگاه بنز کلاس e و یک دستگاه بنز کلاس c را به خانه بردند که این 5 نفر نیز از مشترکان اعتباری این اپراتور بوده اند.
همچنین در این جشنواره به 1000 نفر نیز گوشی نوکیا مدل 2630 تعلق گرفت که با اینکه این بخش از مسابقه، ویژه مشترکان جدید اعم از دائمی و اعتباری ایرانسل بود، باز هم تمامی این 1000 برنده دارنده سیم کارت اعتباری بودند.
اطلاعات مربوط به نوع اشتراک برندگان، در قرعه کشی های روزانه نمایشگاه پلیس اعلام نشده و تا اینکه در قرعه کشی ویترین ایرانسل، 5 مشترک اعتباری بار دیگر برنده مسابقه ایرانسل شده اند و گوشی نوکیا دریافت کرده اند.
در جوایز جشنواره تابستان ۱۳۸۷، نیز 32 برنده این جشنواره، از جمله برنده جایزه نقدی 150 میلیون تومانی، برنده جایزه نقدی 100 میلیون تومانی و برندگان 10 خودرو گل، 10 خودرو ریو و 10 خودرو mvm ، همگی مشترک اعتباری این اپراتور بوده اند.
در ادامه ایرانسل در اعلام اسامی برندگان دور اول و دوم جشنواره زمستان تا بهار، جشنواره پاییزی، روز دانش آموز، روز دانشجو، قرعه کشی 31 شهریور و نیمه شعبان، بار دیگر به ذکر اسامی و بخشی از شماره‌های موبایل، بدون اشاره به نوع اشتراک، بسنده کرده است و در این قرعه کشی ها جوایزی از قبیل وجه نقد 100 میلیون تومانی، خودرو پرادو، پاجرو، بی.ام.و. (bmw ) و 206 به برندگان اعطا کرده است.
سپس در جشنواره بهاری ایرانسل، 13 نفر، برنده هواپیما، پژو 206 و ویلا شده اند که 11 نفر مشترک دائمی بوده اند و نوع اشتراک 2 برنده ویلا نیز ذکر نگردیده است.
در نهایت نیز در جشنواره شهرهای مختلف این اپراتور، نوع اشتراک برندگان اعلام نشده است.
در تمام جشنواره ها و قرعه کشی ایرانسل، کسانی که سیم کارت دائمی یا اعتباری ایرانسل خریداری کنند و در مهلت مقرر ثبت نام خود را تکمیل و نخستین تماس را از آن سیم کارت برقرار کنند، در قرعه کشی شرکت داده می شوند و برخی از قرعه کشی‌ها نیز تنها مخصوص کسانی است که به تازگی سیم‌کارت خود را فعال کرده باشند.
مورد دیگری که در بخش اعلام اسامی برندگان ایرانسل به آن بر می خوریم، تکرار این جمله در پاورقی هر صفحه اعلام اسامی است، که می گوید: "برندگان از تاریخ درج این آگهی به مدت یک ماه فرصت دارند تا با شماره تلفن 88555624-021 تماس گرفته و برای دریافت جایزه خود اقدام نمایند؛ درصورتی که این افراد در مهلت مقرر برای دریافت جایزه خود مراجعه ننمایند، جوایز باطل خواهد شد . "
این در حالی است که در تمام این صفحات، نشانی از تاریخ درج آگهی ها نیست و تنها تاریخی که در این صفحات به چشم می خورد، تاریخ به روز رسانی متعلق به چهارم بهمن ماه 1388 است که این تاریخ برای آگهی های از سال 86 تا 88 تکرار شده است.
مبنای این گزارش، اسامی قرار گرفته روی سایت شرکت ایرانسل در روز انتشار خبر می باشد.صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها