مدیرعامل شرکت مخابرات: تعرفه های اعلامی زیان ناشی از حذف کدبین شهری را پوشش نمی دهد

تاریخ ارسال خبر : 1390 شهریور        تعداد مشاهده : 6255
0 - 0
مدیرعامل شرکت مخابرات: تعرفه های اعلامی زیان ناشی از حذف کدبین شهری را پوشش نمی دهد

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران تعرفه های پیشنهای سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برای یکسان سازی تعرفه مکالمات تلفن ثابت در دو زون داخل و بین استانی را ناکافی دانست و تصریح کرد: اعداد اعلامی در رسانه ها زیان ناشی از حذف کد بین شهری درون استانی را پوشش نمی دهد.

مهندس صابر فیضی -مدیرعامل شرکت مخابرات ایران- در گفتگو با خبرنگار آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) با بیان این مطلب گفت: آخرین بسته تعرفه پیشنهادی شرکت مخابرات ایران برای محاسبه و جبران خسارت ناشی از فلت کردن تعرفه ها اوائل سال ۸۹ به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و شورای رقابت ارائه شد که در پی مباحث مطرح شده میان سازمان و شورای رقابت به سرانجامی نرسید.

به گفته وی در حال حاضر کلیه اطلاعات لازم شامل تعرفه موثر، قیمت تمام شده و داده های ترافیکی و تحلیل های کارشناسی بررسی نتایج اعمال تعرفه های اعلام شده به شورای رقابت و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ارائه گردیده است.

به گفته مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اعداد و ارقام اعلامی زیان ناشی از حذف کد بین شهری را پوشش نمی دهد و برای شرکت مخابرات ایران قابل پذیرش نیست.

صابر فیضی تعرفه موثر فعلی برای هر دقیقه مکالمه شهری را ۲۸ ریال و برای هر دقیقه مکالمه بین شهری و بین استانی را با احتساب ترافیک فعلی شبکه ۳۲۰ ریال اعلام کرد.

به گفته مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در آخرین بسته تعرفه پیشنهادی شرکت مخابرات ایران به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی که در اوائل سال ۸۹ و براساس داده های ترافیکی سال ۸۸ مشترکین این شرکت تهیه شده بود هزینه تمام شده موثر هر پالس براساس هزینه تمام شده، ۱۰۷ ریال محاسبه شده است.

به گفته وی با وجود گذشت حدود ۱۶ ماه از این محاسبه و با توجه به افزایش بهره وری در شرکت، این هزینه تمام شده تغییری نکرده و هزینه تمام شده فعلی هر پالس نیز حدودا ۱۰۷ ریال است.صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها