ايرانسل كارآفرين برتر استان تهران شد

تاریخ ارسال خبر : 1389 تیر        تعداد مشاهده : 6459
0 - 0
ايرانسل كارآفرين برتر استان تهران شد

 

ICTna.ir - شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل در بخش خدمات پنجمین جشنواره کارآفرینان برتر استان تهران بعنوان كارآفرين برتر استان معرفي و مورد تقدير قرار گرفت.


 

به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) از روابط عمومی ایرانسل، در این جشنواره که صبح امروز سه شنبه 22 تيرماه و با حضور استاندار تهران، معاون سرمایه انسانی و توسعه اشتغال و کار وزارت کار و امور اجتماعي و جمعي از كارآفرينان استان تهران برگزار شد، از سه کارآفرین برتر در سه بخش صنعت، خدمات و کشاورزی تقدیر شد.


 

براساس اين گزارش، از میان 850 کارآفرین شركت كننده در پنجمین جشنواره کارآفرینان برتر استان تهران، در نهایت 22 شرکت به مرحله نهایی راه یافتند و از میان آنها کارآفرینان برتر در بخش‌های صنعت، کشاورزی و خدمات برگزیده شدند كه در بخش خدمات از مديرعامل شركت ايرانسل بعنوان كارآفرين برتر اين حوزه با اهداي تنديس ويژه جشنواره و لوح سپاس، تقدير و تشكر شد.


 

این جشنواره با هدف شناسایی و معرفی کارآفرینان برتر به جامعه و استفاده از توانمندی‌های آنها، ترویج فرهنگ کارآفرینی و خلاقیت و نوآوری، تشویق حامیان کارآفرینی، افزایش کارآفرینی، تقویت نقش کارآفرینان در نظام تصمیم‌ساز کشور و دستیابی به راهکارهای ایجاد و توسعه اشتغال با کمترین سرمایه از سوی اداره كل كار و امور اجتماعي استان تهران برگزار شد.صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها