روش‌هاي متنوع دريافت و پرداخت صورتحساب سيم‌کارت‌هاي دائمي ايرانسل

تاریخ ارسال خبر : 1390 شهریور        تعداد مشاهده : 6355
0 - 0
روش‌هاي متنوع دريافت و پرداخت صورتحساب سيم‌کارت‌هاي دائمي ايرانسل

 

 

مشترکين سيم‌کارت‌هاي دائمي ايرانسل مي‌توانند، صورتحساب سيم‌کارت دائمي خود را از طريق پيام کوتاه، تلفن گويا، کد دستوري، وب سايت ايرانسل و پورتال کنترل حساب اينترنتي مشاهده نمایند.


آرش کريم‌بيگي - مدير روابط عمومي ايرانسل - در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام اين مطلب گفت: مشترکين سيم‌کارت‌هاي دائمي ايرانسل مي‌توانند جهت استفاده از سرويس «دريافت صورتحساب از طريق پيام کوتاه» يک پيام کوتاه بدون متن به شماره 5459 ارسال کنند تا اين سرويس برروي خط آنان فعال گردد، سپس در هر زمان با ارسال يک پيام کوتاه بدون متن به شماره 5455 خلاصه صورتحساب آخر خود را از طريق پيام‌کوتاه دريافت کنند. ضمن اينکه براي انصراف از اين سرويس نيز مي‌توان يک پيام کوتاه بدون متن به 5458 ارسال نمود.


وي افزود: دريافت از طريق تلفن گويا از ديگر روش‌هاي رويت صورتحساب‌هاي ايرانسل است که در اين روش مشترکين از طريق تماس با شماره 700 از خط دائمي ايرانسل خود و دنبال کردن دستورالعمل‌هاي صوتي و يا با وارد کردن عدد 11 مي‌توانند مبلغ و شناسه پرداخت خود را دريافت کنند.


به گفته آرش کريم‌بيگي، مشترکين سيم‌کارت‌هاي دائمي ايرانسل همچنين مي‌توانند با شماره‌گيري کد دستوري *130*1*1# از خط ايرانسل خود، مبلغ صورتحساب سيم‌کارت دايمي خود را مشاهده کنند.


مدير روابط عمومي ايرانسل اظهار كرد: دريافت از طريق وب سايت ايرانسل نيز يکي ديگر از اين روش‌ها است که براي استفاده از آن کافي است مشترک به سيستم درخواست صورتحساب خود در وب سايت ايرانسل به نشاني www.irancell.ir وارد شده و نوع صورت‌حساب مورد نظر خود را از ميان گزينه‌هاي موجود، شامل آخرين صورت‌حساب، صورت‌حساب کلي و صورت‌حساب فوري انتخاب کند.


او ادامه داد: براي تسريع روند دريافت صورت‌حساب، مشترکين مي‌توانند اطلاعات مورد نياز را شامل شماره تلفن همراه، شماره سريال سيم‌كارت و شماره مدرک شناسايي از قبل آماده داشته باشند.


وي خاطرنشان کرد: همچنين آن دسته از مشترکين ايرانسل که در نظر دارند نسبت به تغيير مالکيت سيم‌کارت خود اقدام کنند يا تمايل دارند صورتحساب خود را تا تاريخ همان روز دريافت کنند، مي‌توانند از گزينه «صورت‌حساب فوري» استفاده کنند.


او به پورتال کنترل حساب اينترنتي (e-Care) ايرانسل اشاره کرد و گفت: مشترکين دائمي ايرانسل مي‌توانند پس از ورود به پورتال کنترل حساب اينترنتي (e-Care) در وب سايت ايرانسل، به صفحه «صورتحساب اينترنتي» مراجعه و سپس از طريق گزينه‌هاي موجود، به مشاهده «خلاصه صورتحساب»، «صورتحساب تفکيکي» و «صورتحساب دوره‌هاي يافت نشده در سيستم» بپردازند.


آرش کريم‌بيگي در تشريح روش‌هاي پرداخت صورتحساب سيم‌کارت‌هاي دائمي ايرانسل گفت: مراجعه به شعب بانک‌هاي ملي، ملت يا تجارت، پرداخت از طريق اينترنت با مراجعه به سايت ايرانسل که در اين روش 2 درصد از مبلغ پرداختي به عنوان هديه به حساب مشترک بازگردانده شده و از مبلغ صورتحساب دوره بعد وي کسر مي‌شود، پرداخت از طريق کارت شارژهاي ايرانسل و با استفاده از کد # رمز کارت شارژ * 130 *، پرداخت از طريق عابربانک‌ها و يا سايت بانک ملت با استفاده از کارت شتاب بانک ملت (حساب جام) و پرداخت با استفاده از E-Charge از طريق نمايندگي‌هاي مجاز از جمله راهکارهاي ايرانسل براي پرداخت صورتحساب سيم‌کارت‌هاي دائمي می باشد.صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها