مخابرات: پول مشترکین سرویس 8 ستاره را برمی‌گردانیم

تاریخ ارسال خبر : 1390 شهریور        تعداد مشاهده : 6390
0 - 0
مخابرات: پول مشترکین سرویس 8 ستاره را برمی‌گردانیم

 

 

گفتگوی هفته نامه عصرارتباط با داوود زارعیان -مدیرکل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران


مشترکین تلفن ثابت استان‌هایی که سامانه 8 ستاره در آنها فعال شده با گرفتن شماره «٭8» از خدماتی چون پخش آیات قرآن کریم، سامانه 1818، سامانه 118، لطیفه، صندوق صوتی، سرگرمی و غیره بهره خواهند برد. اخیرا در صورتحساب‌های جدید صادر شده برخی مشترکان از شارژ هزینه سرویس 8 ستاره در صورتحساب خود گلایه‌مند بودند. آقای داود زارعیان مدیرکل محترم روابط عمومی شرکت مخابرات ایران ابتدا بفرمایید این سرویس در چه استان‌هایی راه‌اندازی شده است؟


در استان‌های خراسان، آذربایجان شرقی، فارس و قم.


ظاهرا این سامانه رایگان بوده اما صورتحساب مشترکین بابت استفاده از آن شارژ شده است.


یک ماه نخست رایگان بوده است اما پس از آن در صورتیکه تمایل به ادامه استفاده از این سرویس داشته‌اند، باید کد جدیدی را وارد می‌کردند.


و هزینه اشتراک پرداخت می‌کردند؟


بله، هزینه اشتراک آن ماهیانه 3 هزار تومان می باشد که به‌صورت علی‌الحساب از مشترک دریافت می‌شود و بدین ترتیب قراردادی بین مخابرات و مشترک تنظیم می گردد.


چرا درحالیکه برخی مشترکان قصد ادامه استفاده از این سرویس را نداشته‌اند، اما در صورتحساب آنها هزینه استفاده از 8 ستاره اعمال شده است؟


برای ادامه استفاده از این سرویس مشترک باید سه بار پیامی که برای او پخش می‌شود را شنیده و تائید کند اما ظاهرا در برخی از استان‌ها اعتراضاتی بوده مبنی بر اینکه مشترک ادامه استفاده از سرویس 8 ستاره را تائید کرده اما از آن استفاده نکرده است. به همین دلیل هزینه‌های آن‌را به مشترکان برمی‌گردانیم. اما به‌طور کلی تا زمانیکه مشترک در سه مرحله مشترک شدن خود را تائید نکند، هزینه استفاده از آن در صورتحساب مشترک شارژ نمی‌شود. البته مشترکان در صورت تائید ادامه استفاده از این سرویس باز هم امکان لغو ادامه استفاده از آن را دارند.


چه زمانی سامانه 8 ستاره در تمام استان‌ها راه‌اندازی می‌شود؟


تا پایان مهر ماه به‌صورت سراسری در همه استان‌های کشور راه‌اندازی خواهد شد.صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها