اولويت‌هاي واگذاري سيم‌كارت‌هاي رايتل بعد از تهران اعلام شد

تاریخ ارسال خبر : 1390 اسفند        تعداد مشاهده : 6463
0 - 0
اولويت‌هاي واگذاري سيم‌كارت‌هاي رايتل بعد از تهران اعلام شد

 

 

مدير كل برند و ارتباطات رايتل گفت: اولويت اول ما براي واگذاري سيم‌كارت‌ها بعد از تهران، شهرهاي قم، مشهد و اهواز است و بعد از آن سه كلانشهر ديگر شامل شيراز، تبريز و اصفهان در اولويت هستند كه اميدواريم در شش ماهه اول سال 91 بتوانيم اين شش شهر را هم پوشش بدهيم.


شاهين آرپناهي در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار كرد: بيش از 14 هزار پيش‌ثبت نام در كرج و تقريبا همين ميزان را هم در تهران داشتيم و تا 15 فروردين‌ماه سال 91 اگر با مشكلي مواجه نشويم، برنامه ما اين است كه از ميان افرادي كه در تهران و كرج پيش ثبت‌نام كردند؛ آن‌هايي كه سيم‌كارت‌هاي دائمي ثبت نام كردند، در اولويت اول باشند و سيم‌كارت‌هاي ديتا در اولويت بعدي واگذار شوند.


وي پيش از اين با بيان اينكه تعرفه مكالمات سيم‌كارت‌هاي رايتل فلت است و هزينه جابه‌جايي بين ‌شهري براي مشتركان ندارد، گفته بود: نرخ مکالمه با سيم‌کارت‌هاي رايتل براي هر دقيقه 555 ريال در اين شبکه و 625 ريال براي ارتباط با ساير شبکه‌ها خواهد بود.


وي درباره سيم‌كارت ديتاي رايتل هم گفت: اين سيم‌كارت‌ها ويژه دسترسي به اينترنت پرسرعت و خدمات انتقال‌ داده بوده و از قابليت‌ دريافت و ارسال پيام كوتاه نيز برخوردار است.

 صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها