برگزاری دوازدهمین نمایشگاه تله‌کام ایران در آبان ماه

تاریخ ارسال خبر : 1390 مرداد        تعداد مشاهده : 6602
0 - 0
برگزاری دوازدهمین نمایشگاه تله‌کام ایران در آبان ماه

دوازدهمین نمایشگاه‌بین‌المللی تله‌کام ایران از ۲۴ تا ۲۷ آبان ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.
بر اساس این گزارش، دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی ایران توسط شرکت پالار سامانه و شرکت نمایشگاهی آلمان که برگزارکننده نمایشگاه‌های بین‌المللی در بازارهای درحال توسعه است، برگزار خواهد شد.
در این نمایشگاه ۲۰۰ شرکت‌کننده شبکه‌های مخابراتی، برنامه‌ها و ارتباطات سیار، نسل جدید شبکه‌ها، فناوری IP، ارتباطات ماهواره و راهکارهای زیرساختی را به نمایش خواهند گذاشت.
مارتین مائرز مدیر شرکت آلمانی تجارت نمایشگاهی درباره این نمایشگاه گفت: اگر می‌خواهید ببینید که چطور فناوری‌های ارتباطی و اطلاعاتی به عنوان موتور محرک زندگی روزمره و تجارت را تحت تاثیر خود قرار داده است، نمایشگاه ایران تله‌کام فرصت خوبی برای این کار خواهد بود.
گفتنی است که یازدهمین نمایشگاه تله‌کام ایران با اسپانسری رسمی ایرانسل برگزار شد و شرکت‌هایی همچون اریکسون، هواوی، موتورولا، آوایا، آسترا، پاناسونیک، سونی اریکسون، شرکت مخابرات ایران، زعیم، یک گروه متشکل از ۷ شرکت چینی و بسیاری دیگر از شرکت‌های مخابراتی در آن حضور داشتند.

منبع:ICTNAصفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها