گوشي هاي ايراني وايمکس دار وارد بازار مي شود

تاریخ ارسال خبر : 1390 مرداد        تعداد مشاهده : 6476
0 - 0
گوشي هاي ايراني وايمکس دار وارد بازار مي شود

 

 

هيات مديره شرکت ارتباط همراه گويا اروند از عرضه گوشي کاملا ايراني که به اينترنت پرسرعت بي سيم (وايمکس) متصل مي شود، از اواسط ماه جاري خبر داد.


عبدالرضا مريداوي در گفت و گو با وبسایت وایمکس نیوز با بيان اينکه اين گوشي مجهز به تمامي امکانات روز است، گفت: بازار هدف اين گوشي ها در مرحله نخست تهران و سپس ديگر شهرستان هاي کشور است.
وي با بيان اينکه اين قيمت در مقايسه با ساير گوشي هاي جي ال ايکس بالاتر است، ادامه داد: عرضه اين گوشي ها با ورود مدل pc700 در بازارآغاز مي شود و قيمت آنها ما بين 150 تا 300 تومان است.
وي با تاکيد بر اينکه اين نوع گوشي هاي جي ال ايکس در مقايسه با ساير برندهاي معروف از کيفيت قابل قبولي برخوردارند، گفت: در فاز نخست 20 هزار دستگاه از اين گوشي جديد که امکان پشتيباني از اينترنت پرسرعت وايمکس را دارد توليد مي شود.
وي افزود: اين گوشي از امکانات قابل توجهي همچون صفحه نمايش لمسي، دوربين عکاسي و فيلمبرداري 3.15 مگاپيکسلي و حافظه بالا برخوردار است.
در همين حال مريداوي از کليد خوردن پروژه ارتقاي سطح کيفي خدمات پس از فروش گوشي‌هاي توليد داخل توسط اين شرکت خبر داد و اعلام کرد: اين شرکت با هدف مشتري مداري و حمايت از دولت الکترونيکي در سال جاري پروژه ارتقاي سطح کيفي خدمات پس از فروش در سطح کشور را کليد زد تا به عنوان توليدکننده فعال گوشي‌هاي وطني در کشور در راستاي حمايت از مصرف کننده و رضايت خاطر آنها گامي برداشته باشد.
مريداوي با بيان اينکه يکي از عملکردهاي مثبت اين شرکت در راستاي حمايت و رضايت مشتريان افتتاح نرم‌افزار خدمات پس از فروش و راه‌اندازي سرويس تحت وب است، اضافه کرد: از اين طريق خريداران به راحتي مي‌توانند با ارسال شماره سريال گوشي با يکي از سه سرويس SMS، تلفن گويا و اينترنت از اصالت گارانتي خود باخبر شوند.
وي گفت: فاز دوم طراحي شده در پروژه ارتقاي سطح کيفي خدمات پس از فروش، نمايش شناسنامه گوشي خريداري شده توسط کاربر است، به طوري که جزييات تعمير و خدمات پس از فروش گوشي کاربر را در مراکز خدمات سطح کشور نشان مي دهد.
وي افزود: حمايت از حقوق مصرف‌کننده همان حمايت از جايگاه اجتماعي افراد است، حقوقي که مجموعه‌اي از اختيارات و امتيازاتي را دربرمي‌گيرد که بايد در قبال خريد يک کالا يا خدمات براي جبران عيب و نقص، ضرر و زيان و نداشتن کارآيي يا خسارت مورد استفاده قرار ‌گيرد.

منبع:ICTNA

 صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها