درصورت فعال‌ نكردن مجدد سيم‌كارت‌هاي قديمي و بلااستفاده‌ي ايرانسل قطع مي‌شوند

تاریخ ارسال خبر : 1389 تیر        تعداد مشاهده : 5990
0 - 0
درصورت فعال‌ نكردن مجدد سيم‌كارت‌هاي قديمي و بلااستفاده‌ي ايرانسل قطع مي‌شوند

سيم‌كارت‌هاي اعتباري قديمي و غيرفعال ايرانسل كه تا پايان اسفندماه 87 خريداري شده و پس از فعال‌سازي، حداقل به مدت 90 روز متوالي از آن‌ها استفاده نشده باشد، در صورت فعال‌ نكردن مجدد تا پايان تيرماه سال جاري، غير فعال مي‌شوند.


آرش كريم بيگي - مدير روابط عمومي ايرانسل - در گفت‌وگو با خبرنگار ارتباطات خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با اعلام اين خبر گفت: کليه سيم‌کارت‌هاي اعتباري ايرانسل که تا قبل از تاريخ 29 اسفندماه 1387 خريداري شده و پس از فعال‌سازي، حداقل به مدت 90 روز متوالي يعني تا پايان خردادماه 1388 خاموش بوده و يا از آن‌ها هيچ استفاده‌اي نشده باشد، درصورت عدم فعال‌سازي تا پايان تيرماه سال جاري به حال تعليق دائم درخواهند آمد.


به گفته وي در صورت عدم فعال‌سازي اين دسته از سيم‌كارت‌ها تا پايان تيرماه سال جاري، مالكيت اين سيم‌كارت‌ها ضمن تعليق دائم به ايرانسل بازگردانده شده و تعليق مذکور شامل شماره سيم‌کارت مي‌باشد.


وي تصريح كرد: منظور از فعال‌سازي، روشن كردن و ارسال و يا دريافت تماس، MMS ،SMS و يا استفاده از GPRS است.


مدير روابط عمومي ايرانسل اعلام كرد: اين دسته از مشتركين مي‌توانند در صورت عدم نياز به سيم‌کارت خود، تا 31 تيرماه سال جاري نسبت به استفاده و يا انتقال اعتبار موجود در سيم‌كارت خود اقدام كنند

منبع: "پايگاه خبری آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ايستنا)"صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها