تعیین سقف برای اپراتورها غیر منطقی است

تاریخ ارسال خبر : 1390 تیر        تعداد مشاهده : 6456
0 - 0
تعیین سقف برای اپراتورها غیر منطقی است

 

 

رییس کمیته مخابرات مجلس اعلام کرد: تعیین سقف برای تعداد مشترک در پروانه اپراتورهای تلفن همراه غیر منطقی است و از مبنا کار اشتباهی بود.


علی مطهری در  با بیان اینکه  در پروانه های اپراتورهای  تلفن همراه  به سقف تعداد مشترک به صورت مستدل اشاره نشده است، ادامه داد: فقط در طرح تجاری که اپراتورها  ارائه داده اند   به تعداد مشترکان خود اشاره کرده اند که برخی این موضوع را سقف  مشترک تلقی می کنند.
وی معتقد است که شرایط باید به گونه ای باشد  که اگر  حتی اپراتورها سقف داشته باشند و بیشتر از سقف خود مشترک جذب کنند مانعی در مسیر فعالیت آنها  ایجاد نشود به دلیل اینکه آنها حق نامبرینگ، لایسنس و فرکانس را به رگولا توری پرداخت می کنند.
وی افزود سقف هر اپراتور را باید بازار رقابت  تعیین کند،  تصریح کرد:  از این طریق اپراتور ها  باید با ارائه سرویس های متنوع و با کیفیت در جذب مشترک  تلاش کنند.
ریس کمیته مخابرات  مجلس با اشاره به  بهره برداری از اپراتور سوم  تلفن همراه  تا چندی دیگر، گفت: نداشتن سقف مشترک  در اپراتور اول و دومی ارتباطی به عملکرد اپراتور سوم ندارد به دلیل  اینکه این اپراتور قرار است در  نسل سوم فعالیت کند و سرویس های جدید مرتبط با این نسل را عرضه کند درنتیجه  این اپراتور ویژگی های خاص خود را دارد که دو اپراتور دیگر  چنین  امتیازی را ندارند.
 مطهری با بیان اینکه رگولاتوری  نیز باید  فضای رقابت را فراهم کند و حقوق دولتی را بر اساس پروانه فعالیت از هر یک  اپراتورها اخذ کند، اظهار داشت: اپراتور ها باید در یک فضای رقابتی پیش بروند و از این طریق کیفیت سرویس های خود را افزایش دهند.صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها