مسابقه بزرگ پیامکی عید تا عید ایرانسل

تاریخ ارسال خبر : 1390 تیر        تعداد مشاهده : 6412
0 - 0
مسابقه بزرگ پیامکی عید تا عید ایرانسل

 

 

 

مسابقه پیامکی عید تا عید به یمن ایام مبارک ماه شعبان و ماه مبارک رمضان از ولادت حضرت قائم (عج) تا عید سعید فطر، به مدت 45 روز برگزار می گردد.


سازمان بهزیستی کشور با هدف تشویق اقشار مختلف جامعه به کمک به نیازمندان و خانواده های تحت پوشش این سازمان، روشی نوین را برای جمع آوری کمک های مردمی با مشارکت شرکت ایرانسل، پرداخت امن پاسارگاد و شرکت رهنما (بییپ)، پیاده سازی نموده است.


در این روش مشترکان ایرانسل برای اولین بار در ایران قادر خواهند بود به ساده ترین و مطمئن ترین راه، کمک های خود را از طریق موبایل و اس ام اس به نیازمندان هدیه نمایند. ( شرکت کنندگان در حین مسابقه با این روش آشنا خواهند شد.)


مسابقه پیامکی عید تا عید با جوایزی به ارزش 6 میلیارد ریال، برای مشترکین ایرانسل برگزار می شود. در این مسابقه 48 خودرو و هزاران جایزه ارزنده دیگر به مشترکین تقدیم می گردد.


راه اندازی مسابقات پیامکی با هدف بالا بردن سطح دانش عمومی در جامعه، برای اولین بار توسط شرکت رهنما در بستر ایرانسل اجرا گردید و تا کنون جوایز ارزنده بسیاری به مشترکین تعلق گرفته است.
همچنین شرکت کنندگان در مسابقه می توانند در ازای پاسخ به هر سوال یک تصویر زمینه و زنگ موبایل را از آدرس free.beep.ir بصورت رایگان دریافت نمایند.


برای اطلاعات بیشتر و دریافت راهنمای مسابقه به سایت www.beep.ir مراجعه فرمائیدصفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها