عرضه طرح‌هاي جديد برای مشترکین کم مصرف ایرانسل

تاریخ ارسال خبر : 1390 تیر        تعداد مشاهده : 6266
0 - 0
عرضه طرح‌هاي جديد برای مشترکین کم مصرف ایرانسل

 

 

 

پس از استقبال گسترده مشترکین از "طرح × 3 ایرانسل" که  به مناسبت عید مبعث ارائه شده بود، ایرانسل به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان و خجسته زادروز حضرت مهدی (عج)، نسخه ای دیگر از این طرح با نام "طرح ×3  کم مصرف" را به مشترکین سیم کارت های اعتباری خود عرضه کرد.


به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این طرح توسط آن دسته از مشترکینی که احساس می کردند طرح قبلی، بیش از میزان مصرف آنان را در بر می گرفت، می تواند به عنوان طرحی جایگزین و مقرون به صرفه، مورد استفاده قرار گیرد تا با پرداخت هزینه ای کمتر، از مزایای طرح × 3 بهره مند شوند. 


در طرح کم مصرف، مشترکین با پرداخت نیمی از هزینه، بسته های مختلف را خریداری کرده و از مزایا و تخفیف های ویژه آنها در هزینه های مکالمه، پیامک و اینترنت همراه (GPRS) بهره مند می شوند. 
بر اساس این طرح جدید، تمامی مشترکین اعتباری ایرانسل می توانند بر اساس نیاز خود و نیز میزان و نوع استفاده از خدمات گوناگون، طرح مورد نظر خود را فقط با پرداخت مبلغ 49هزار و پانصد ريال، به سادگی و تنها با شماره‌گیری یک کد دستوری انتخاب کرده و هزینه‌های خود را کاهش دهند.


براساس اين گزارش، در طرح شماره يک، مشترکين با شماره گيري کد دستوري #3*1*7*140* مي توانند 200 پيام کوتاه داخل شبکه ارسال و 40 دقيقه با ديگر مشترکين ايرانسل صحبت کنند، در طرح شماره 2، مشترکين با شماره‌گيري کد دستوري #4*1*7*140* امکان 40 دقيقه مکالمه داخل شبکه و 400مگابایت استفاده از خدمات GPRS ايرانسل را به دست مي آوردند.
مشتركان در طرح شماره 3 نيز با شماره گيري کد دستوري #5*1*7*140* و پرداخت 49هزار و پانصد  ريال، امکان ارسال 500پيام کوتاه داخل شبکه و 400مگابایت ترافيک اينترنت همراه را به دست مي‌آورند. با انتخاب هر يک از اين طرح‌ها، امکان ارسال رایگان 5 پيام چندرسانه‌ ای (MMS) ، 8دقیقه مکالمه رایگان داخل شبکه ویژه روزهای جمعه و یک آهنگ پیشواز نيز در اختيار مشترک قرار مي‌گيرد.


به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان و خجسته زادروز حضرت مهدی (عج)، 20 دقیقه مکالمه رایگان داخل شبکه برای روزهای جمعه و یک آهنگ پیشواز رایگان با اعتبار یک ماه نیز به متقاضیان طرح×3 ایرانسل ارائه می شود.


مهلت استفاده از اين طرح ها، 30 روز پس از تاريخ فعال‌سازي هر طرح تعيين شده، اما در صورت انتخاب هريک از طرح‌ها، مشترک مي‌تواند دوره اعتبار را تا 90 روز تمديد کند.


هم‌زمان با فعال‌سازي طرح‌هاي فوق، مي‌توان از بسته‌هاي افزايشي ايرانسل نيز استفاده كرد اما مشترکين در طول هر 24 ساعت، تنها مي‌توانند يکي از طرح‌ها يا بسته‌هاي افزايشي ايرانسل را فعال کنند. ضمن آنکه امکان استفاده از طرح های فوق همزمان با طرح های تعرفه رنگی نیز وجود ندارد.
مشترکين مي توانند در هر زمان با شماره‌گيري کد دستوري مربوطه، مدت زمان باقيمانده از طرح انتخابي و نيز ميزان باقيمانده از مدت زمان مکالمه، ترافيک GPRS يا اعتبار پيامک‌ يا پيام‌ چندرسانه‌يي را بررسي کنند.
اطلاعات بيش‌تر درباره طرح X3 و طرح x3 ویژه مشترکین کم مصرف و نحوه اطلاع از زمان و اعتبار باقي مانده طرح انتخابي در وبسايت ايرانسل به نشاني
www.irancell.ir قرار گرفته است.صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها