مدیرعامل رایتل: سرعت اینترنت سیم‌كارت‌های دیتا 128 كیلوبیت بر ثانیه اختصاصی است

تاریخ ارسال خبر : 1390 بهمن        تعداد مشاهده : 6666
0 - 0
مدیرعامل رایتل: سرعت اینترنت سیم‌كارت‌های دیتا 128 كیلوبیت بر ثانیه اختصاصی است

 

 

به گفته مدیر عامل اپراتور سوم تلفن همراه كشور، سرویس GPRS سیم‌كارت‌های دیتای رایتل، سرعت 128 كیلوبیت بر ثانیه دارد كه این میزان ثابت بوده و بین چند مشترك به اشتراك گذاشته نمی‌شود.


حمید فرنگ - مدیر عامل رایتل - در گفت‌وگو با ایسنا اظهار كرد: تعرفه‌های سیم‌كارت دیتا با سیم‌كارت‌های معمولی متفاوت است و تكنولوژی بسیار جدیدی از سیم‌كارت‌های دیتا را ارائه می‌كند.


او درباره این كه این اپراتور با وجود محدودیت در پهنای باند، چگونه‌ سرویس مكالمه تصویری ارایه خواهد كرد، گفت: اپراتور سوم در حال حاضر قابلیت ارایه نسل سوم را داراست اما در ارایه خدمات بر اساس قوانین و مقررات تعیین شده عمل می‌كند.


وی تاكید كرد: شبكه ما در تهران كامل است ولی تجاری نبوده و در حال تست است و هر زمان كه قرار بر راه‌اندازی آن باشد، اطلاع‌رسانی می‌كنیم.


به گزارش ایسنا، نرخ تعرفه ارسال پیامك فارسی از سیم‌كارت‌های رایتل 105ریال و پیامك لاتین در این سیم‌كارت‌ها 195ریال است و تعرفه تماس تصویری از سیم‌كارت‌های رایتل، دقیقه‌ای 1495 ریال اعلام شده است.


نرخ مکالمه با سیم‌کارت‌های رایتل برای هر دقیقه 555 ریال در این شبکه، 625 ریال برای ارتباط با سایر شبکه‌ها خواهد بود. هم‌چنین نرخ سرویس پیام چندرسانه‌یی MMS برای 300 کیلوبیت 400 ریال است.


سیم‌كارت‌های «رایتل» نسل جدید با قابلیت‌های بسیاری هستند كه شاخص‌ترین آن ارتباط تصویری است كه تا به امروز در كشور قابل ارائه نبود؛ رایتل سه نوع سیم‌کارت دایمی، اعتباری و دیتا عرضه می‌کند که قیمت سیم‌کارت دایمی 120 هزار تومان و قیمت سیم‌کارت‌های اعتباری و دیتا 20 هزار تومان تعیین شده است.صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها