پرداخت آنلاين صورتحساب ايرانسل با مبلغ دلخواه ممکن شد

تاریخ ارسال خبر : 1389 تیر        تعداد مشاهده : 6664
0 - 0
پرداخت آنلاين صورتحساب ايرانسل با مبلغ دلخواه ممکن شد

مشترکان سيم‌کارت‌هاي دائمي ايرانسل مي‌توانند مبلغ صورتحساب خود را از طريق مراجعه به وب‌سايت اينترنتي ايرانسل به نشاني www.irancell.ir و با استفاده از يکي از کارت‌هاي عضو شبکه شتاب پرداخت کنند.


آرش کريم‌بيگي - مدير روابط عمومي ايرانسل - در گفت‌وگو با ایسنا با بيان اين مطلب گفت: مشترکان سيم‌کارت‌هاي دائمي ايرانسل درصورت تمايل مي‌توانند مبلغي غير از مبلغ صورت‌حساب خود را نيز از طريق پرداخت اينترنتي به حساب سيم‌کارت خود واريز کنند.


به گفته وي مشترکان سيم‌کارت‌هاي دائمي ايرانسل، براي فعال‌سازي سرويس رومينگ سيم‌کارت خود هم مي‌توانند از طريق پرداخت آنلاين اقدام كنند.


به گفته مدير روابط عمومي ايرانسل، اين شرکت با هدف تشويق مشترکان به استفاده از روش‌هاي پرداخت غيرحضوري، به کليه مشترکاني که با استفاده از اين روش به پرداخت صورتحساب و يا واريز اعتبار براي استفاده از سرويس رومينگ سيم کارت دائمي اقدام مي‌كنند، 2 درصد از مبلغ پرداختي را به عنوان هديه به حساب سيم‌کارت مشترک گردانده و از مبلغ صورتحساب دوره بعد وي کسر مي‌کند.


به گفته وي در صورتي که مشترکي مبلغ صورتحساب خود را پنج روز يا کمتر مانده به موعد صدور صورتحساب آن دوره پرداخت کند، ميزان دو درصد اعتبار رايگان در صورت حساب دوره بعدي وي منظور خواهد شد.


مدير روابط عمومي ايرانسل گفت: مشترکان سيم‌کارت‌هاي دائمي اين اپراتور براي پرداخت صورتحساب خود از طريق اينترنت تنها به وارد کردن شماره تلفن همراه ايرانسل و کد شناسه خود نياز دارند.


به گفته وي کد شناسه 12 رقمي ويژه هر مشترک، روي صورتحساب وي درج شده است. هم‌چنين مشترکان براي اطلاع از اين کد مي‌توانند کد #1*1*130* را از خط ايرانسل خود شماره‌گيري كنند.

منبع:"پايگاه خبری آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ايستنا)"صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها