اپراتور سوم جریمه می شود

تاریخ ارسال خبر : 1390 تیر        تعداد مشاهده : 6212
0 - 0
اپراتور سوم جریمه می شود

 

 

معاون سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي از برخورد با شركت "تأمين تله كام " به عنوان اپراتور سوم تلفن همراه كشور به دليل عدم انجام تعهدات در واگذاري سيم كارت خبر داد.
حسن رضواني در گفت‌وگو با فارس در مورد آخرين وضعيت پروزه اپراتور سوم تلفن همراه كه قرار بود اول خردادماه نسبت به واگذاري سيم كارت اقدام كند، اظهار داشت: مطابق پروانه با اين اپراتور برخورد خواهد شد.
وي با اشاره به برخي اخبار منتشرشده از راه اندازي شبكه اپراتور سوم موبايل گفت: ممكن است اين اپراتور شبكه خود را با تعداد محدودي آنتن راه اندازي كرده باشد اما ازنظر ما اين شبكه راه اندازي تجاري نشده است.
معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي ادامه داد: از نظر رگولاتوري زماني كه سيم كارت هاي اين اپراتور در اختيار مردم قرار گيرد و اعلام عمومي شود عمل به تعهدات پروانه تلقي خواهد شد و در غير اينصورت با اين اپراتور برخورد مي شود.
رضواني با بيان اينكه با وجودي كه حدود دو ماه از مهلت تعيين شده براي اپراتور سوم مبني بر راه اندازي عمومي اين شبكه گذشته است ، افزود: طبق پروانه به اين اپراتور اخطار داده شده و جريمه خواهد شد.
وي در پاسخ به اين سوال كه به غير از راه اندازي شبكه ، اپراتور سوم مطابق پروانه موظف به پوشش جمعيتي در سال اول فعاليت خود است نيز تصريح كرد: رگولاتوري به دقت بر تاخيرات اين پروژه نظارت خواهد داشت كه عدم اجراي اين تعهدات مطابق پروانه اخطار ، جريمه و حتي لغو پروانه را به دنبال خواهد داشت.


به گزارش فارس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي كه پيش از اين از واگذاري سيم كارتهاي اپراتور سوم در اول خردادماه خبرداده بود هم اكنون با رويكردي متفاوت از قبل ، نسبت به اخطار به اپراتور سوم به دليل عدم انجام تعهداتش اقدام كرده است.
در همين حال مديركل دفتر حقوقي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي با بيان اينكه به دليل عدم رعايت تعهدات اپراتور سوم تلفن همراه، رگولاتوري طبق مفاد پروانه با اين اپراتور برخورد مي كند، گفته است اپراتور سوم بر اساس مفاد پروانه بايد واگذاري سيمكارت‌هايش را از ابتداي خرداد ماه آغاز مي‌كرد كه عليرغم اخطارهاي رگولاتوري، اين كار به درستي انجام نشده است.
حسن مهدوي تاكيد كرده كه رگولاتوري در مواجهه با تخلفات مطابق مفاد و تعهدات پروانه‌هاي صادر شده اقدام كرده و در صورت انجام هر تخلفي، بدون هيچ ملاحظه‌اي بر اساس قوانين برخورد مي كند.

منبع:ICTNAصفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها