اصلاح اظهارات وزیر ارتباطات در خصوص مخیر بودن مشترکین مخابرات به دریافت مبلغ ودیعه توسط روابط عمومی وزارت ارتباطات

تاریخ ارسال خبر : 1389 تیر        تعداد مشاهده : 6461
0 - 0
اصلاح اظهارات وزیر ارتباطات در خصوص مخیر بودن مشترکین مخابرات به دریافت مبلغ ودیعه توسط روابط عمومی وزارت ارتباطات

در پی انتشار اخباری به نقل از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص امکان دریافت ودایع تلفن ثابت و همراه مخابرات توسط مشترکین به صورت وجه نقد یا سهام شرکت مخابرات در خبرگزاری های ایسنا، مهر و فارس در روز گذشته روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات طی خبری با انتشار اصلاحیه ای اعلام کرد اخبار فوق به صورت ناقص منتشر شده بودند.

به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) در این اصلاحیه آمده است: ودایع مشترکان تلفن همراه و ثابت همچنان نزد شرکت مخابرات باقی می ماند. مشترکانی که ودایع آنان نزد شرکت مخابرات باقی بماند می توانند از مزایای ودایع خود استفاده نمایند. مزایای ودایع تلفن همراه دائمی و تلفن ثابت شامل استفاده از تعرفه پایین تر مکالمات تا سقف 20 درصد، اعتبار مکالمه تا سقف ودیعه و استفاده از رومینگ بین الملل بدون سپردن ودیعه جدید می باشد. همچنین مشترکانی که ودیعه آنان نزد شرکت مخابرات باقی بماند در صورت داشتن بدهی تا سقف ودیعه، تلفن آنان قطع نخواهد شد.
در ادامه این گزارش آمده است: چنانچه مشترکین به هر دلیلی نتوانند یا نخواهند از تلفن ثابت یا همراه خود استفاده نمایند، می توانند با مراجعه به امور مشترکین شرکت مخابرات با تحویل سیم کارت یا خط تلفن ثابت خود ، ودیعه در اختیار مخابرات را دریافت نمایند. گفتنی است این ودایع پس از کسر مالیات و هزینه نصب و سهم دولت به مشترکین پرداخت خواهد شد. به عنوان مثال افرادی که تلفن همراه خود را با قیمت 440 هزار تومان خریداری نموده اند 288 هزار تومان ودیعه نزد مخابرات دارندو این مبلغ را دریافت خواهند کرد. گفتنی است دکتر تقی پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات روز گذشته در حاشیه جلسه هیات دولت در مصاحبه با خبرنگاران به این نکات اشاره داشتند که متاسفانه خبر مربوطه به صورت ناقص منتشر گردید.


منبع:"پايگاه خبری آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ايستنا)"صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها