عرضه ايرانسل طرح هاي جديد ويژه مکالمه، پيام کوتاه و GPRS

تاریخ ارسال خبر : 1390 تیر        تعداد مشاهده : 6498
0 - 0
عرضه ايرانسل طرح هاي جديد ويژه مکالمه، پيام کوتاه و GPRS

به مناسبت فرارسيدن عيد بزرگ مبعث و همزمان با جشنواره تابستان ۹۰، ايرانسل از عرضه سه طرح جديد ويژه مکالمه، پيام کوتاه و اينترنت همراه(GPRS)  تحت عنوان طرح X3 خبر داد.

به گزارش روابط عمومي ايرانسل، اين سه طرح، با هدف تسهيل دسترسي و استفاده مشترکين از خدمات گوناگون ايرانسل، به تمامي مشترکين قديمي و جديد سيم کارت هاي اعتباري اين شبکه تلفن همراه ارائه شده‌اند. با اين طرح ها، مشترکين مي توانند بر اساس نياز و نيز ميزان و نوع استفاده از خدمات، طرح مورد نظر خود را با پرداخت مبلغ 99هزار ريال، به سادگي و تنها با شماره‌گيري يک کد دستوري انتخاب و هزينه‌هاي خود را تا ميزان قابل توجهي کاهش دهند.

براساس اين گزارش، در طرح شماره يک، مشترکين با شماره گيري کد دستوري#1*1*5*7*140* مي توانند 500 پيام کوتاه داخل شبکه ارسال و 100 دقيقه با ديگر مشترکين ايرانسل صحبت کنند، در طرح شماره 2، مشترکين با شماره گيري کدستوري #2*1*5*7*140* امکان 100 دقيقه مکالمه داخل شبکه و 1 گيگابايت استفاده از خدمات GPRS ايرانسل را به دست مي آوردند.

در طرح شماره 3 نيز مشترکين با شماره گيري کدستوري #3*1*5*7*140* و پرداخت 99هزار ريال، امکان ارسال 500پيام کوتاه داخل شبکه و 1 گيگابايت ترافيک اينترنت همراه را به دست مي آورند.

با انتخاب هر يک از اين طرح‌ها، امکان ارسال ۱۰ پيام چندرسانه‌اي (MMS) رايگان نيز در اختيار مشترک قرار مي‌گيرد.

مهلت استفاده از اين طرح ها، ۳۰ روز پس از تاريخ فعال‌سازي هر طرح تعيين شده، اما در صورت انتخاب هريک از طرح‌ها، مشترک مي‌تواند دوره اعتبار را تا ۹۰ روز تمديد کند.

همزمان با فعال‌سازي طرح‌هاي فوق، مي‌توان از بسته‌هاي افزايشي ايرانسل نيز استفاده نمود اما مشترکين در طول هر ۲۴ ساعت، تنها مي‌توانند يکي از طرح‌ها يا بسته‌هاي افزايشي ايرانسل را فعال کنند.

مشترکين مي توانند در هر زمان با شماره‌گيري کد دستوري مربوطه، مدت زمان باقيمانده از طرح انتخابي و نيز ميزان باقيمانده از مدت زمان مکالمه، ترافيک  GPRS يا اعتبار پيامک‌ يا پيام‌ چندرسانه اي را بررسي کنند.

اطلاعات بيشتر در خصوص طرح X3 و نحوه اطلاع از زمان و اعتبار باقي مانده طرح انتخابي در وبسايت ايرانسل به نشاني
www.irancell.ir قرار گرفته است.

منبع:ICTNAصفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها