رگولاتوری: رایتل مرحله پیش ثبت‌نام سیم‌کارت را حذف کند

تاریخ ارسال خبر : 1391 مرداد        تعداد مشاهده : 6395
0 - 0
رگولاتوری: رایتل مرحله پیش ثبت‌نام سیم‌کارت را حذف کند

معاون رگولاتوری گفت: هنوز از عرضه سیم‌کارت‌های اعتباری رایتل خبری نیست و این اپراتور باید کم‌کم مانند دو اپراتور دیگر مرحله پیش ثبت‌نام سیم‌کارت را حذف نماید و محدودیتی در تعداد واگذاری نداشته باشد. حسن رضوانی اظهار داشت:اپراتور سوم به تناسب نیاز برای ارائه خدمات امور مشترکان و نمایندگی‌های خود، با دفاتر پیشخوان دولت در حال امضای قرارداد است.

به گزارش دنیای اقتصاد معاون نظارت و بررسی‌های فنی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: همچنان که هم‌اکنون یک کال سنتر (مرکز تماس) برای پاسخگویی به مشترکان خود دارد و باید به مرور این مرکز را متناسب با توسعه شبکه، توسعه دهد.
وی با اشاره به دو مرحله‌ای بودن فروش سیم‌کارت رایتل، گفت: همچنین قاعدتا باید کم‌کم پیش ثبت‌نام برای واگذاری سیم‌کارت رایتل از بین برود. رضوانی توضیح داد: اگرچه این تصمیم در حیطه مسوولیت‌های مدیران رایتل است، اما باید سلیقه واگذاری رایتل، متناسب با توسعه شبکه باشد و مانند دو اپراتور دیگر بازار، دیگر محدودیتی در واگذاری‌ها وجود نداشته باشد. معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری همچنین در خصوص عرضه سیم‌کارت‌های اعتباری، گفت: فعلا از ارائه سیم‌کارت‌های اعتباری رایتل خبری نیست. وی گفت: زمان واگذاری اعتباری بر اساس طرح تجاری مدیران اپراتور خواهد بود.



صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها