رایتل پذیرفت: امکان تماس تصویری از طریق گوشی‌های آی‌فون وجود ندارد

تاریخ ارسال خبر : 1391 تیر        تعداد مشاهده : 6476
0 - 0
رایتل پذیرفت: امکان تماس تصویری از طریق گوشی‌های آی‌فون وجود ندارد

 

 

دنیای‌اقتصاد:مدیر روابط عمومی رایتل با اصلاح صحبت‌های قبلی خود مبنی بر سازگاری تماس تصویری همه گوشی‌های هوشمند با این شبکه اظهار داشت: گزینه ارتباط تصویری در گوشی آی‌فون وجود ندارد.


شاهین آرپناهی پیش از این به ایسنا گفته بود که شاید موفق نشدن بعضی به تماس تصویری مربوط به مشکل فنی آنها باشد این در حالی است که در همان زمان یکی از کارشناسان راهنمای مشتریان این شرکت به «دنیای‌اقتصاد» گفته بود امکان تماس تصویری روی گوشی‌های آی‌فون وجود ندارد.

آرپناهی در گفت‌وگوی جدیدی با ایسنا تاکید کرد که گوشی‌های آی‌فون اساسا فاقد تماس تصویری مبتنی بر شبکه هستند و نه فقط با سيم‌كارت رايتل بلكه با سيم‌کارت هيچ اپراتور ديگری در دنيا نيز نمي‌توان با آنها ارتباط تصويري به معنای متداول يعنی مبتنی بر شبکه برقرارنمود که اين موضوع دلايل خاص خود را نيز دارد.

فقدان امکان ارتباط تصویری تحت شبکه برای گوشی آی‌فون در حالی تایید می‌شود که اپراتور رایتل در بسیاری از تبلیغات مکالمه تصویری خود از عکس‌های این گوشی هوشمند پرفروش بازار ایران استفاده می کرد. در همین حال سایت این اپراتور هیچ نوع اطلاعاتی در مورد پشتیبانی گوشی‌های هوشمند از سرویس مکالمه تصویری تحت شبکه ارائه نمی‌کند.

 صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها