برگزاری جشنواره وایمکس ایرانسل در مشهد

تاریخ ارسال خبر : 1390 تیر        تعداد مشاهده : 6326
0 - 0
برگزاری جشنواره  وایمکس ایرانسل در مشهد

شرکت ایرانسل در راستای فراهم آوردن امکان استفاده شهروندان مشهدی از خدمات وایمکس، فرصت استثنایی را در اختیار همه مشتریان ساکن این شهر قرار داده است.
 تمامی متقاضیانی که در فاصله ۳۱ خرداد تا ۶ تیر، نسبت به ثبت‌نام برای دریافت خدمات وایمکس و پرداخت بهای سرویس مورد نظر خود اقدام کنند، از ۵۰ درصد تخفیف در بهای مودم‌های وای فای و USB برخوردار می‌شوند.
برای استفاده از این تخفیف کافی است یکی از طرح‌های تعرفه ارایه شده را انتخاب کرده و پس از تکمیل ثبت‌ نام در بازه زمانی مذکور، مبلغ مربوطه را ظرف مدت ۳ روز پرداخت کنند.
ارائه خدمات به متقاضیان استفاده از سرعت‌های بیشتر از ۱۲۸ کیلو بیت بر ثانیه،  مشمول قوانین سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور است.
متقاضیان برای برخورداری از این تخفیف باید در هنگام ثبت‌نام در قسمت مدل مودم، مودم‌هایی که با نام Free یا رایگان شروع می‌شوند را انتخاب کنند.
در قسمت طرح تعرفه نیز تعرفه‌هایی را انتخاب کنند که نام شهرستان در آن ذکر شده است و در صورت رعایت نکردن این موارد، ثبت‌نام ملغی تلقی می‌شود.
متقاضیان ثبت نام سرویس وایمکس می‌توانند به یکی از فروشندگان مجاز منتخب ایرانسل (که اسامی آنها در وب سایت ایرانسل آمده است) مراجعه کرده، روی گزینه “ثبت‌نام سرویس وایمکس” در صفحه اصلی پورتال وایمکس کلیک کرده و فرم ثبت‌نام را تکمیل کنند یا از طریق شماره‌های ۷۰۷ از خطوط ایرانسل و ۰۹۳۷۷۰۷۰۰۰۰ از سایر خطوط با مرکز تماس وایمکس تماس گرفته و ثبت‌نام کنند.

منبع:ICTNAصفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها