هیچ یک از اپراتورهای تلفن همراه کشور سقفی برای تعداد مشترکین ندارند

تاریخ ارسال خبر : 1390 تیر        تعداد مشاهده : 6489
0 - 0
هیچ یک از اپراتورهای تلفن همراه کشور سقفی برای تعداد مشترکین ندارند

 

 

معاون سازمان تنظيم مقررات ارتباطات گفت: هيچ کدام از اپراتورهاي تلفن همراه كشور داراي سقف تعداد مشترک نيستند و با توجه به رقابتي بودن بازار، مشخص کردن سقف براي واگذاري سيم‌کارت در اپراتورهاي تلفن همراه در عمل برداشته شده است.


حسن رضواني - معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي - در گفت‌وگو با ایسنا اظهار كرد: پس از بررسي پروانه‌هاي اپراتورهاي تلفن همراه کشور به اين نتيجه رسيديم که بازار و شرايط رقابتي عامل تعيين کننده سقف براي اپراتورهاست.


وي افزود: در پروانه همراه اول جذب 38 ميليون مشترک براي 10 سال پس از دريافت پروانه ديده شده و اشاره‌اي نيز به داشتن سقف در پروانه اين اپراتور گنجانده نشده است و درباره ايرانسل نيز بعد از برگزاري جلسات متعدد با مديران اين مجموعه و بخش حقوقي رگولاتوري به اين نتيجه رسيديم که سقفي براي اپراتور دوم در آن زمان در نظر گرفته نشده است.


معاون نظارت  سازمان تنظيم مقررات هم‌چنين با بيان اينكه فعاليت‌هاي پستي در سطح كشور توسط رگولاتوري نظارت و ساماندهي مي‌شود، اظهار كرد: با توجه به مفاد اساسنامه سازمان ارايه‌كنندگان خدمات پستي بايد داراي مجوز و پروانه از سازمان باشند.


او ادامه داد: رگولاتوري براي ساماندهي فعاليت شركت‌هاي فعال در اين حوزه طبق وظايف اساسنامه‌اي خود برنامه‌ريزي‌هاي دقيقي براي اعمال مقررات در جهت رعايت حقوق مردم و شركت‌هاي فوق انجام داده و به منظور اعمال حاكميت در بخش پست و براي شناسايي، ايجاد بسترهاي قانوني و افزايش ظرفيت فعاليت پست خصوصي اقدامات ويژه‌اي را در دستور كار خود قرار داده است

منبع:ICTNAصفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها