حمید فرنگ مدير عامل تأمين‌تله‌كام شد

تاریخ ارسال خبر : 1390 خرداد        تعداد مشاهده : 6335
0 - 0
حمید فرنگ مدير عامل تأمين‌تله‌كام شد

 

 

"حمید فرنگ" مدیرعامل جدید شرکت تامین تله کام دارنده پروانه فعالیت اپراتور سوم تلفن همراه کشور شد.
 طی جلسه ای و با حضور محمد‌علی یزدانجو، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) مدیرعامل جدید شرکت تامین تله کام معارفه شد.


در این جلسه که اعضای هیئت مدیره جدید به همراه مدیران اجرائی شرکت تامین تله کام حضور داشتند، حمید فرنگ که پیش از این مدیرعامل شرکت خدمات ماشینی تامین بود بعنوان مدیرعامل جدید شرکت تامین تله کام معرفی شد.
 
هفته گذشته روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی "شستا " اعلام کرد: "نظر به اینکه شرکت تأمین تله‌کام موفق به انجام اجرای پروژه اپراتور سوم موبایل در موعد مقرر نشد هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت تأمین تله کام تغییر می‌کند." براین اساس و با تصمیم سرپرست وزارت رفاه و مدیرعامل صندوق تامین اجتماعی ذبیح الله فیض آبادی مدیرعامل شرکت تامین تله کام برکنار و محمدعلی یزدانجو مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی "شستا" به عنوان سرپرست، هدایت این شرکت را به عهده گرفته بود.
 
اپراتور سوم موبایل باید سیمکارتهای خود را حداکثر تا اول خردادماه 90 عرضه می کرد که تاکنون موفق به انجام این پروژه نشده و چندی پیش یکی از مسئولان سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در گفتگو با مهر از احتمال لغو این پروانه خبرداد.
 
با گذشت حدود یک سال از شکل گیری تامین تله کام به عنوان بهره بردار پروژه سومین شبکه موبایل در کشور، تغییر و تحول در اعضای هیئت مدیره این شرکت چندمین باری است که اتفاق می افتد.

منبع:ICTNAصفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها