ایرانسل به مناسبت روز پدر مكالمه رايگان و مودم نيم‌بها ارائه مي‌كند

تاریخ ارسال خبر : 1390 خرداد        تعداد مشاهده : 6395
0 - 0
ایرانسل به مناسبت روز  پدر  مكالمه رايگان و مودم نيم‌بها ارائه مي‌كند

 

 

ايرانسل از عرضه نيم بهاي مودم هاي USB و Wi-Fi وايمکس خود به مناسبت فرارسيدن خجسته ايام زادروز امام محمد تقي (ع) و امام علي (ع) و روز پدر خبر داد.


به گزارش روابط عمومي ايرانسل، اين تخفيف مشمول آن دسته از مشترکيني مي‌شود که در بازه زماني 23 تا 26 خرداد 1390 نسبت به ثبت نام سرويس وايمکس با مودم Wi-Fi يا USB اقدام و از زمان ثبت نام، مراحل مربوط به آن و عمليات پرداخت خود را حداکثر ظرف مدت 3 روز انجام دهند.


در این بازه زمانی، مودم هاي داخلي با امکانات Wi-Fi و مودم USB به همراه سامانه تقويت کننده وايمکس ايرانسل با 50 درصد تخفيف به قيمت 403هزار و 400 ریال عرضه خواهند شد. 
ثبت نام وايمکس ايرانسل از طريق وبسايت رسمي اين شرکت به نشاني
www.irancell.ir فروشندگان مجاز منتخب ايرانسل که اسامي آن‌ها در وب‌سايت ايرانسل آمده، مراکز خدمات ايرانسل و يا تماس با مرکز تماس شبانه روزي وايمکس ايرانسل به شماره 707 براي تماس از خطوط ايرانسل و 09377070000 براي تماس از ساير خطوط ممکن است.
درحال حاضر خدمات اينترنت پرسرعت بي‌سيم از طريق وايمكس ايرانسل با پهناي باند بين 128 كيلوبيت تا 2 مگابيت بر ثانيه و براساس تقاضا، در شهرهاي اصفهان (و دانشگاه نجف آباد)، اهواز، تبريز (و شهركهاي صنعتي اطلس و چرمشهر)، تهران، شيراز، كرج، مشهد (و شهرك صنعتي طوس)، شهريار، خميني شهر، شاهين شهر، شهر قدس، قرچك، انديشه و خوراسگان ارائه مي‌شود.
همچنين ايرانسل به مناسبت فرارسيدن زادروز امام محمد تقي (ع) به تمامي مشترکان سيم‌کارت‌هاي اين شرکت که حداکثر تا پايان روز 23 خردادماه 90 ثبت نام خود را تکميل و مدارك خود را به ايرانسل ارسال كرده و در همين روز اولين تماس را از سيم‌کارت خود برقرار نمايند، 20 دقيقه مکالمه رايگان با اعتبار يک‌ماهه هديه مي‌دهد.
علاوه بر اين، مشترکان مذکور از يک سيم‌کارت هديه، 5 محصول رايگان ويترين، 10 فرصت استفاده رايگان از نقشه مجازي ايرانسل، 20 پيام الکترونيک رايگان از پستچي، 100 پيام چندرسانه‌اي رايگان و همچنين 500 کيلوبايت GPRS رايگان يک ماهه بهره‌مند خواهند شد.


در حال حاضر بيش از هزار و 775 شهر و دهستان، بیست هزار و 900 روستا و 19هزار کيلومتر از جاده‌هاي کشور تحت پوشش خدمات پيشرفته شبکه تلفن همراه ايرانسل قرار دارند.

منبع:ICTNAصفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها