ايرانسل به شيرازي‌ها مودم وايمکس نيم‌بهاء مي‌دهد

تاریخ ارسال خبر : 1390 خرداد        تعداد مشاهده : 6442
0 - 0
ايرانسل به شيرازي‌ها مودم وايمکس نيم‌بهاء مي‌دهد

 

 

 

ايرانسل اعلام کرد با هدف فراهم آوردن امکان استفاده هرچه بيش‌تر شهروندان شيرازي از خدمات وايمکس ايرانسل، فرصت خريد نيم بهاي مودم‌هاي وايمکس ايرانسل را در اختيار ساکنان اين شهر قرار داده است.


ايرانسل اعلام كرد كه تمامي متقاضيان ساکن شيراز که تا 22 خردادماه سال جاري، نسبت به ثبت نام براي دريافت خدمات وايمکس و پرداخت بهاي سرويس مورد نظر خود اقدام کنند، از 50 درصد تخفيف در بهاي مودم هاي Wi-Fi و USB وايمکس ايرانسل برخوردار مي‌شوند.


متقاضيان، براي استفاده از اين تخفيف کافي است يکي از طرح‌هاي تعرفه پايه يا نامحدود با سرعت‌هاي 128 و يا 512کيلوبيت بر ثانيه را انتخاب و پس از تکميل ثبت نام در بازه زماني مذکور، مبلغ مربوطه را ظرف مدت 3 روز پرداخت کنند.


بر اساس اين گزارش مودم‌هاي WiFi و USB ايرانسل به اين دسته از متقاضيان با بهاي تخفيفي 403هزار و 400 ريال عرضه خواهد شد. متقاضيان اين طرح لازم است در هنگام ثبت نام، در قسمت مدل مودم، مودم‌هايي که با عبارت رايگان شروع مي‌شوند را انتخاب و در قسمت طرح تعرفه، تعرفه‌هايي را انتخاب كنند که نام شهرستان در آن ذکر شده است.


ثبت نام وايمکس ايرانسل از طريق مراجعه به يکي از فروشندگان مجاز منتخب ايرانسل که اسامي آنها در وب سايت ايرانسل آمده، مراجعه به بخش ثبت نام سرويس وايمکس وبسايت ايرانسل به نشاني www.irancell.ir و يا تماس با مرکز تماس ويژه وايمکس ايرانسل به شماره‌ 707 از خطوط ايرانسل و 09377070000 از ساير خطوط ممکن است.

منبع:ICTNAصفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها