وصل مجدد 50 درصد سيم‌كارت‌هاي سلب امتياز شده همراه اول

تاریخ ارسال خبر : 1390 خرداد        تعداد مشاهده : 7917
16 - 4
وصل مجدد 50 درصد سيم‌كارت‌هاي سلب امتياز شده همراه اول

 

 

مديرعامل شركت ارتباطات سيار از برقراري 50 درصد سيم كارتهاي دائمي سلب امتياز شده همراه اول خبرداد.


وحيد صدوقي در گفت‌وگو با فارس با اشاره به كاهش لاوصولي هاي شركت ارتباطات سيار از بدهي هاي مشتركان سيم كارتهاي دائمي كه بخش عمده اي از آن مربوط به طرح هاي تشويقي بود، اظهار داشت: در اين راستا سال 89 موفق به وصول 21.3 ميليارد تومان از لاوصولي هاي سنواتي شديم.
وي با تاكيد بر اينكه اين لاوصولي ها مربوط به سالهاي گذشته مشتركان سيم كارتهاي دائمي بوده اضافه داشت: طرح هاي تشويقي همراه اول اثر مثبتي بر وصول مطالبات ما از مشتركان داشت و بر اين اساس برنامه هاي منسجم تري براي سال 90 و دريافت لاوصولي ها از مشتركان داريم.
مديرعامل شركت ارتباطات سيار ايران با اشاره به كاهش مبالغ وصول نشده از صورتحسابهاي پرداخت نشده خاطرنشان كرد: هم اكنون 50 درصد سيم كارتهاي سلب امتياز شده و تخليه شده دائمي ، بارديگر برقرار شده است.
وي ادامه داد: همراه اول حدود 33 مشترك فعال در شبكه دارد كه نزديك به 16 ميليون آن را مشتركان سيم كارتهاي دائمي تشكيل مي دهند.


به گزارش فارس، كاهش قيمت سيم كارتهاي دائمي طي چند سال اخير از جمله دلايلي محسوب مي شود كه بسياري از مشتركان اين نوع سيم كارت با مشاهده قبوض خود ، بدون پرداخت صورتحساب ، سيم كارت خود را رها كرده و به استفاده از سيم كارتهاي اعتباري كه هزينه اي به مراتب كمتر براي كاربر به همراه دارد روي آوردند.
اين امرسبب به وجود آمدن لاوصولي بسياري براي شركت ارتباطات سيار كه هم اكنون خصوصي شده و داراي سهامدار است، شده است.

منبع:ICTNAصفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها