مکالمه رایگان و مودم نیم بها به مناسبت روز مادر

تاریخ ارسال خبر : 1390 خرداد        تعداد مشاهده : 6321
0 - 0
مکالمه رایگان و مودم نیم بها به مناسبت روز مادر

ایرانسل اعلام کرد به مناسبت فرارسیدن سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)، روز زن و سالروز آزادسازی خرمشهر دقایق رایگان مکالمه و مودم وایمکس نیم بها به متقاضیان ارائه می‌کند.
 
به گزارش روابط عمومی ایرانسل، مودم Wi-Fi ایرانسل در تاریخ 3 خرداد 1390، با پنجاه درصد تخفیف ویژه، به قیمت 403هزار و 400ريال، به متقاضیان عرضه می شود.
این تخفیف مشمول آن دسته از مشترکینی می‌شود که در روز 3 خرداد 1390 اقدام به ثبت نام سرویس وایمکس با مودم Wi-Fi نموده و از زمان ثبت نام، مراحل مربوطه و عملیات پرداخت خود را حداکثر ظرف مدت 3 روز انجام دهند.
 
ثبت نام وایمکس ایرانسل از طریق وبسایت رسمی ایرانسل به نشانی
www.irancell.ir ، فروشندگان مجاز منتخب ایرانسل که اسامی آنها در وبسایت ایرانسل آمده، مراکز خدمات ایرانسل و یا تماس با مرکز تماس شبانه روزی وایمکس ایرانسل به شماره 707 برای تماس از خطوط ایرانسل و 09377070000 برای تماس از سایر خطوط ممکن است.
 
درحال حاضر خدمات اينترنت پرسرعت بي سيم از طريق وايمكس ايرانسل با پهناي باند بين 128 كيلوبيت تا 2 مگا بيت بر ثانيه براساس تقاضا، در شهرهاي اصفهان (و دانشگاه نجف آباد)، اهواز، تبريز (و شهركهاي صنعتي اطلس و چرمشهر)، تهران، شيراز، كرج، مشهد (و شهرك صنعتي طوس)، شهريار، خميني شهر، شهر قدس، قرچك و خوراسگان ارائه مي شود.
 
همچنین ایرانسل به تمامی مشترکین سیم کارت های این شرکت که حداکثر تا پایان روز 3 خرداد 90 ثبت نام خود را تکمیل و مدارك خود را به ایرانسل ارسال كرده و در همین روز اولین تماس را از سیم کارت خود برقرار نمایند، 20 دقیقه مکالمه رایگان با اعتبار یک‌ماهه هدیه می دهد.
 
علاوه بر این، مشترکین مذکور از یک سیم کارت هدیه، 5 محصول رایگان ویترین، 10 فرصت استفاده رایگان از نقشه مجازی ایرانسل، 20 پیام الکترونیک رایگان از پستچی، 100 پیام چندرسانه‌ای رایگان و همچنین 500 کیلوبایت GPRS رایگان یک ماهه بهره مند خواهند شد.
مهلت استفاده از 20 دقیقه مکالمه رایگان، 10 فرصت استفاده رایگان از خدمات «نما»، 20 پیام الکترونیک رایگان، 100 پیام چندرسانه‌ای رایگان و 500 کیلوبایت GPRS رایگان، حداكثر ۳۰ روز تعیین شده است.
 
در حال حاضر بیش از هزار و 775 شهر و دهستان، 20هزار و 900 روستا و 17هزار کیلومتر از جاده‌های کشور تحت پوشش خدمات پیشرفته شبکه تلفن همراه ایرانسل قراردارند.

منبع:ICTNAصفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها