نحوه استفاده از خدمات نقشه مجازی ایرانسل

تاریخ ارسال خبر : 1391 مرداد        تعداد مشاهده : 6352
0 - 0
نحوه استفاده از خدمات نقشه مجازی ایرانسل

 

 

ایسنا:سرویس «نما» (نقشه مجازی ایرانسل) به همراه قابلیت‌های جدید تا به حال در شهرهای تهران، کرج، تبریز، اصفهان، شیراز و مشهد راه‌اندازي گردیده است.


بر اساس این گزارش؛ به كمك این سرویس می توان در هر ساعت از شبانه روز از موقعیت مکانی اعضای خانواده آگاه شد. به عنوان مثال والدین می‌توانند در هر لحظه موقعیت فرزندان خود را تشخیص دهند و با اطمینان خاطر، از وضعیت کودکان خود آگاه شوند و یا موقعیت مکانی سالمندان را مشخص كنند. در صورت استفاده از سرویس «نمای خانواده»، تنها والدین امکان خواهند داشت که موقعیت فرزندان‌شان را مکان‌یابی نمایند.


**نمای دوستان


مشتركان مي‌توانند با استفاده از این سرویس موقعیت جغرافیایی دوستان‌ خود را معین كرده و یا محل خود را به آنها اطلاع دهند و نیز از دیگر امکانات جذاب و مفید این خدمات استفاده کنند. نمای دوستان دارای قابلیت‌های پیشرفته‌تری از جمله راه‌اندازی «گروه»،«انجمن»،«رهگیری دوستان» و «پرچین مجازی» است.


**ثبت نام و فعال سازی


ثبت‌نام خدمات نقشه مجازی ایرانسل به صورت - شبکه اینترنت،ارسال پيامك و استفاده از كد دستوري امكان پذير است.


در روش شبكه اينترنتي می‌توان از طریق لینک nama.irancell.ir در سرویس نمای دوستان، و از طریق namayekhanevadeh.irancell.ir در نمای خانواده ثبت نام کرد و پس از ثبت‌نام، پیامکی حاوی رمز عبور برای مشترك ارسال می‌شود. نام کاربر، شماره تلفن ایرانسل او است و رمز ورود را نیز می‌تواند با ارسال یک پیامک بدون متن از خط ایرانسل خود به شماره ۱۳۰ دریافت كند.


برای ثبت نام و فعال‌سازی از طریق پیامک بايد مراحل ذكر شده از جمله ارسال پيامك به نام کاربر، شماره تلفن ایرانسل او است و رمز ورود را نیز می‌تواند با ارسال یک پیامک بدون متن از خط ایرانسل خود به شماره ۱۳۰ دریافت نماید.


**استفاده از کد دستوری:


برای استفاده از كد دستوري امکانات مختلف سرویس «نمای دوستان» کد دستوری #۸۹۸* و برای «نمای خانواده» کد دستوری #۸۹۰* را از چپ به راست شماره‌گیری كرده و وارد منوی اصلی شوید. مشتركان استفاده از اين سرويس مي‌توانند برای اطلاع از فهرست قیمت‌ها، یک پیامک خالی به ۸۹۱۴ بفرستند.

 صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها