شبکه اپراتور سوم در تهران‌ آغاز به کار کرد

تاریخ ارسال خبر : 1390 اسفند        تعداد مشاهده : 6238
0 - 0
شبکه اپراتور سوم در تهران‌ آغاز به کار کرد

 

 

پس از راه ‌اندازی شبکه اپراتور سوم تلفن همراه در شهر کرج، با اهدای نخستین سیم‌کارت به خانواده شهدای راه علم و فناوری نوین، شبکه سومین اپراتور تلفن همراه در تهران‌ آغاز به کار کرد.
 
به گزارش فارس، شبکه سومین اپراتور تلفن همراه کشور در تهران با حضور وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی و با ارائه نخستین سیم‌کارت‌های این اپراتور به خانواده شهدای راه علم و فناوری‌های نوین، افتتاح شدبر اساس این گزارش، در مراسم افتتاح شبکه رایتل، نخستین سیم کارت‌های این اپراتور به خانواده شهیدان تهرانی مقدم، علی محمدی، رضایی نژاد و احمدی روشن اهدا شد.


همچنین وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این مراسم در یک تماس تصویری زنده، طی سخنانی اظهار داشت: تاکنون جای فناوری پیشرفته نسل سوم در بازار تلفن همراه ایران خالی بود که با راه‌اندازی اپراتور سوم، این امکان هم اکنون در استان البرز فراهم شده است.


وی ادامه داد: به این ترتیب از این پس کاربران ایرانی می‌توانند از خدمات نسل سوم استفاده کنند.


رضا تقی پور همچنین اظهار امیدواری کرد: اپراتور سوم بتواند مانند دو اپراتور قبلی جایگاه خود را در بازار پیدا کند.


به گزارش فارس، علی رغم تلاش استکباری برای تحریم اقتصادی، هر روز خبرهای پیشرفت ایران در عرصه‌های فناوری و صنعت از گوشه و کنار کشور اسلامی به گوش می‌رسد و توسعه ارتباطات مانند تلفن همراه نسل جدید راهی به سمت توسعه اقتصادی کشور به شمار می‌رود

 صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها