جمع آوري 35 دكل مخابراتي در تهران

تاریخ ارسال خبر : 1390 اردیبهشت        تعداد مشاهده : 6505
0 - 0
جمع آوري 35 دكل مخابراتي در تهران

 

 

مديرعامل شركت ارتباطات شهر شهرداري تهران از جمع آوري 35 دكل مخابراتي در تهران از سوي اين شهرداري به دنبال شكايت هاي مردمي خبر داد.
 
'هادي عباسعلي' روز سه شنبه در گفت وگو با ايرنا با بيان اينكه وضعيت نصب آنتن هاي مخابراتي مناسب نيست، افزود: شهرداري تهران پس از شكايت هاي مردمي در خصوص نصب آنتن هاي مخابراتي در ميان بافت هاي مسكوني، در سال 89 اقدام به جمع 35 آنتن مخابراتي مزاحم در تهران كرد.
وي با بيان اينكه نصب آنتن هاي مخابراتي در تهران نياز به مكان سنجي كارشناسي دارد، اظهار داشت: در سال هاي قبل، آنتن هاي مخابراتي در هر مكاني نصب شده ، مشكلاتي را براي شهر همراه داشته است.
مديرعامل شركت ارتباطات شهر شهرداري تهران با بيان اينكه يك شركت در سال 86 براي ساماندهي نصب آنتن هاي مخابراتي در پايتخت تاسيس شده است، گفت: بعد از ايجاد اين شركت، نصب هر گونه تجهيزات مخابراتي در تهران با مجوز اين شركت بوده است.
عباسعلي با بيان نصب برخي آنتن هاي مخابراتي در حياط منازل مسكوني تصريح كرد: با شكايت هاي مردمي 51 سايت مخابراتي واقع در حياط منازل نيز جمع آوري شد.
وي درباره وجود بيش از يك هزار سايت مخابراتي در تهران افزود: توسعه شبكه هاي مخابراتي در تهران با توجه به كمبود زمين در اين شهر نياز به ساماندهي بيشتر دارد كه شهرداري از مجاري قانوني پيگير موضوع است.


از سوی دیگر رئيس شوراي شهر تهران از كميسيون عمران شورا خواست تا هر چه سريع‌تر لايحه دكل‌ها و آنتن‌هاي مخابراتي را تكميل و به شورا ارسال كند.


به گزارش فارس مهدي چمران در سيصد و هفتاد و ششمين جلسه علني شوراي شهر كه همزمان با روز ارتباطات برگزار شد، با بيان اين مطلب گفت: بحث‌هايي در اين رابطه مطرح است و نگراني‌هايي وجود دارد كه از كميسيون عمران مي‌خواهيم لايحه دكل‌ها و آنتن‌ها را سريع‌تر تكميل كند.


وي افزود:‌ امروز روز ارتباطات است و نگراني‌هايي در خصوص اشعه آنتن‌ها و دكل‌ها وجود دارد كه اميدواريم زودتر به اين موضوع رسيدگي شود.

منبع:ICTNAصفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها