مبلغ تضمین پرداخت سیمکارتهای ۱۲۴هزار تومانی همراه اول با تقاضای مشترک مسترد میشود

تاریخ ارسال خبر : 1390 اردیبهشت        تعداد مشاهده : 6452
0 - 0
مبلغ تضمین پرداخت سیمکارتهای ۱۲۴هزار تومانی همراه اول با تقاضای مشترک مسترد میشود

 

 

روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران اعلام کرد ؛ براساس پروانه فعالیت شرکت مخابرات ایران و ابلاغ سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ، قیمت سیم کارت دائمی همراه اول 124 هزار و 800 تومان (120 هزار تومان هزینه حق اتصال و 4 هزار و 800 تومان مالیات بر ارزش افزوده) تعیین شده است ، علاوه بر این سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی نیز دریافت مبلغ 130 هزار تومان به عنوان اعتبار و تضمین پرداخت کارکرد را به انتخاب مشترکین بلامانع اعلام کرده است.


بنابرهمین گزارش همراه اول نسبت به ارائه دو نوع سیم کارت دائمی با قیمت های 124 هزار و 800 تومان با پیش شماره 0910 ( بدون تضمین ) و 254 هزار و 800 تومان با پیش شماره 0912 ( تضمین دار ) را عرضه خواهد کرد.


شایان ذکر است ، مشترکین چنانچه سیم کارت با پیش شماره 0912 را خریداری کنند، از مزایای زیر بهره مند می شوند :
1- بازبودن خدمات رومینگ بین الملل
2- امکان بهره برداری کامل از سیم کارت در طول دوره کارکرد دو ماهه تا سقف 85 درصد مبلغ اعتبار و تضمین پرداخت کارکرد تلفن ، بدون پرداخت مبلغ کارکرد دوره ای.
3- امکان استرداد مبلغ اعتبار و تضمین پرداخت کارکرد تلفن به محض مطالبه مشترک و کسر بدهی های احتمالی و عودت سیم کارت به مخابرات.
روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران در پایان اعلام کرد ، هـــــــر دو بسته سیم کارت بر یک بستر مخابراتی ارائه می شود و تفاوتی در ساختار و کیفیت شبکه وجود ندارد و تفکیک پیش شماره به 0910 و 0912 صرفاً جهت شناسایی مشترکین اعمال می شود.

منبع:ICTNAصفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها