عدم افزایش نرخ محصولات و خدمات ایرانسل با وجود افزایش مالیات بر ارزش افزوده

تاریخ ارسال خبر : 1390 اردیبهشت        تعداد مشاهده : 6515
0 - 0
عدم افزایش نرخ محصولات و خدمات ایرانسل با وجود افزایش مالیات بر ارزش افزوده

 

 

اپراتور تلفن همراه ایرانسل پس از افزایش نرخ مالیات و عوارض بر ارزش افزوده و افزایش آن از 3 به 4 درصد در سال 90 از عدم افزایش بهای محصولات و خدمات خود و همچنین ارائه تخفیف های ویژه ارتباطی خبر داد.

به گزارش مهر، ایرانسل سیمکارتهای اعتباری خود را با تخفیف ویژه و بدون افزایش در بهای سیمکارت به نرخ 5 هزار تومان به همراه دو هزار تومان شارژ اولیه با احتساب 769 ریال مالیات ارزش افزوده برای سیمکارتهای اعتباری ارائه می کند.


بهای سیمکارت های پیام رسان ایرانسل نیز هیچگونه افزایشی پیدا نمی کند و به قیمت 9 هزار و 615 ریال اعتبار اولیه با احتساب 4 درصد مالیات بر ارزش افزوده ارائه می شود. مطابق ابلاغیه سازمان امور مالیاتی کشور، نرخ مالیات بر ارزش افزوده سیمکارت های دائمی ایرانسل نیز از 3 به 4 درصد افزایش پیدا می کند.
 
کارت های شارژ 10هزار، 20 هزار، 50 هزار، 100هزار و 200 هزار ریالی ایرانسل نیز هیچ گونه افزایش قیمتی نداشته اند و 4 درصد مالیات بر ارزش افزوده هر کارت به ترتیب معادل 385، 769، یک هزار و 923، 3 هزار و 846 و 7هزار و 692 ریال در میزان اعتبار موجود در آنها محاسبه می شود.
 
اعتبار قابل استفاده در کارتهای شارژ فوق در صورت استفاده از طرح شارژ شگفت انگیز ایرانسل نیز با احتساب 4 درصد مالیات بر ارزش افزوده به ترتیب 11هزار و 538، 23 هزار و 77، 57 هزار و 692، 115هزار و 385 و 230 هزار و 769 ریال است.
 
همچنین تغییر نرخ مالیات بر ارزش افزوده از 3 به 4 درصد علاوه بر کارت شارژ بر روی کلیه روش های دریافت شارژ از قبیل شارژ مستقیم از طریق وبسایت ایرانسل، دستگاههای خودپرداز(ATM)، پایانه های فروش (POS)، شارژ الکترونیکی (e-charge) از فروشندگان مجاز، باجه های خدمات بانکداری الکترونیکی (وب کیوسک)، وب سایت بانک های طرف قرارداد ایرانسل، نرم افزارهمراه بانک و سرویس بانکداری همراه ایرانسل اعمال می شود.
 
به گزارش مهر، ایرانسل اعلام کرده که تغییرات مذکور مطابق با ضوابط جدید قانون مالیات بر ارزش افزوده بوده و به هیچ وجه باعث بالاتر رفتن قیمت کارتهای شارژ و یا سیم کارت های ایرانسل نخواهد شد.
 
از سوی دیگر و در جشنواره بهار ایرانسل، مشترکان می‌توانند از 21 فروردین تا 31 خردادماه با خرید هر سیم کارت دائمی یا اعتباری ایرانسل، پس از تکمیل ثبت نام و ارسال مدارک خود، 500 کیلوبایت اینترنت همراه رایگان یک ماهه، 100 پیام چندرسانه ای (MMS) رایگان، 20 پیام الکترونیکی رایگان پستچی و 10 بار استفاده رایگان از خدمات نقشه مجازی ایرانسل هدیه بگیرند.
 
در این فاصله زمانی مشترکان 5 محصول الکترونیکی ویترین ایرانسل را نیز رایگان دریافت کرده و با تایید نهایی کدپستی خود، سیم کارت هدیه ای به همراه 2000 ریال اعتبار اولیه دریافت می کنند.
 
در طول جشنواره بهار ایرانسل، هر یک از مشترکین اعتباری این اپراتور در صورتی که سیم‌کارت خود را از طریق هر یک از روش‌های شارژ رمزدار شامل مراجعه به پایانه‌های فروش، شارژ با خودپرداز، شارژ از طریق وب سایت بانک‌های طرف قرارداد، نرم افزار همراه بانک، مراجعه به باجه‌های خدمات بانکداری الکترونیکی و یا دریافت اعتبار از طریق وبسایت ایرانسل شارژ کنند، بر حسب میزان شارژ دو درصد اعتبار رایگان از ایرانسل دریافت خواهند کرد.
 
در همین بازه زمانی، در صورتی که با کلیک بر گزینه "شارژ شگفت انگیز از طریق وب سایت ایرانسل" و ادامه دستورالعمل‌های ذکر شده، شارژ شگفت انگیز دریافت شود، به جای 20 درصد شارژ شگفت انگیز که از طریق وارد کردن کد دستوری کارت شارژ ارائه می شد، 24 درصد شارژ شگفت انگیز ارائه و مستقیما روی سیم کارت مشترک متقاضی واریز می شود.

منبع:ICTNA

 صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها