تمامي شهرستان‌هاي استان تهران هم‌كد شدند

تاریخ ارسال خبر : 1390 اردیبهشت        تعداد مشاهده : 6513
0 - 0
تمامي شهرستان‌هاي استان تهران هم‌كد شدند

 

 

 

مدير عامل شركت مخابرات ايران گفت: دولت فقط هزينه‌هاي ناشي از حذف كدهاي بين شهري استان تهران را جبران و تضمين كرده است.


صابر فيضي در گفت‌و‌گو با ایسنا اظهار كرد: با مصوبه مجمع شركت مخابرات ايران، از 21 ارديبهشت‌ماه تمامي شهرستان‌هاي استان تهران هم‌كد شدند؛ به اين ترتيب با ابلاغ اين مصوبه و به مناسبت آغاز هفته ارتباطات، تمامي شهرستان‌هاي استان تهران با شهر تهران هم ‎كد خواهد شد.


وي در ادامه در پاسخ به اين سوال كه اين موضوع در استان‌هاي ديگر چه زماني اجرايي مي‌شود؟ تاكيد كرد: هنوز براي استان‌ها در رابطه با اين موضوع بحثي مطرح نشده است.


فيضي ادامه داد: بعد ازهم كد شدن، تعرفه مكالمات در استان‌ تهران به‎جاي بين‎شهري به‎صورت شهري محاسبه مي‌شود.


به گزارش ايسنا، لطف‌الله سبوحي - معاون بررسي‌هاي فني و صدور پروانه سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي - هم در اين باره گفته بود: براساس درخواست مكرر مشتركان حومه شهر تهران و پيگيري نمايندگان مجلس و تصويب هيات وزيران كدهاي بين شهري شبكه تلفن ثابت در سطح استان تهران حذف مي‌شود.


وي افزود: با توجه به اينكه شركت مخابرات ايران جبران كاهش درآمد ناشي از حذف اين كدها را درخواست كرده، رگولاتوري پرداخت اين مبالغ را به شركت مخابرات ايران تعهد كرد.


سبوحي درباره زمان پرداخت هزينه‌ها اظهار كرد: شركت مخابرات ايران مي‌تواند پس از حذف كدها و با ارايه اسناد معتبر هزينه‌هاي ناشي از اجراي اين طرح را از رگولاتوري دريافت كند.

منبع:ICTNAصفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها