کاهش درآمد احتمالی مخابرات به دلیل حذف کدهای بین شهری استان تهران از سوی دولت جبران میشود

تاریخ ارسال خبر : 1390 اردیبهشت        تعداد مشاهده : 6515
0 - 0
کاهش درآمد احتمالی مخابرات به دلیل حذف کدهای بین شهری استان تهران از سوی دولت جبران میشود

 

ICTna.ir - کاهش درآمد احتمالی شرکت مخابرات به دلیل حذف کدهای بین شهری استان تهران از سوی دولت تقبل و نقدا پرداخت می شود.

مهندس لطف ا... سبوحی -معاون بررسی‌های فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی- در گفتگو با خبرنگار آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) با اعلام این مطلب گفت: براساس مصوبه هیئت دولت پس از حذف کدهای بین شهری استان تهران، شرکت مخابرات با ارسال صورتحساب و گزارشات دوره ای رقم کاهش درآمد خود از محل اجرای این طرح را اعلام و مبلغ آن نقدا از سوی وزارت اقتصاد تامین و پرداخت خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایستنا این در حالی است که پیش از این مصطفی سیدهاشمی -نايب‎رئيس هيئت مديره شركت مخابرات ایران- در گفتگوی مدعی شده بود:
 با توجه به تقاضاي مكرر مردم و انعكاس اين تقاضاها توسط نمايندگان مجلس و نيز پيگيري‌هاي مقامات دولتي، هيئت مديره مجمع شركت مخابرات ايران هم‎كد شدن تمامي شهرستان‌هاي استان تهران را با شهر تهران به تصويب رسانده و به اين ترتيب با ابلاغ اين مصوبه، از تاريخ بيست و يكم ارديبهشت ماه سال جاري و به مناسبت آغاز هفته ارتباطات تمامي شهرستان‌هاي استان تهران با شهر تهران هم‎كد خواهد شد.

وی در آن گفتگو با بيان اينكه اين طرح به عنوان عملكرد بسيار مثبت از سوي شركت مخابرات استان تهران محسوب مي‌شود، گفته بود: هرچند اين اقدام سود شركت مخابرات را كاهش خواهد داد، اما شركت مخابرات در راستاي همكاري براي تأمين نيازهاي مردم و اجراي اصل 44 قانون اساسي اين طرح را اجرايي كرده است.



صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها