استرداد ‌مابه‌التفاوت وجوه اضافه اخذ شده تلفن ثابت به مشترکان

تاریخ ارسال خبر : 1390 اردیبهشت        تعداد مشاهده : 6282
0 - 0
استرداد ‌مابه‌التفاوت وجوه اضافه اخذ شده تلفن ثابت به مشترکان

 

 

 

مدیرکل دفتر نظارت بر خدمات زیربنایی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان گفت: با اخطار قانونی این سازمان، شرکت مخابرات ایران مجبور به استرداد بیش از 67 میلیارد ریال مبلغ اضافه اخذ شده در هنگام ثبت‌نام از متقاضیان تلفن ثابت در کشور شد.
سیدجواد احمدی در گفتگو با مهر گفت: پیرو شکوائیه‌ها و اعتراضات متعدد مردمی مبنی بر اخذ وجوه اضافی از سوی برخی از شرکتهای مخابرات استانی از متقاضیان ثبت‌نام تلفن ثابت، سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان نسبت به بررسی موضوع اقدام کرد.


مدیرکل دفتر خدمات زیربنایی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان افزود: در بررسی‌های صورت گرفته از سوی کارشناسان این سازمان، مشخص شد که شرکتهای مذکور از تاریخ 29 تیرماه سال 87 که تاریخ حذف ودیعه تلفن ثابت است، مبلغ ودیعه را از بیش از 176 هزار و 243 متقاضی ثبت‌نام اخذ کرده‌اند.


وی تصریح کرد: بر این اساس، به منظور استرداد مبالغ غیرقانونی اخذ شده از متقاضیان ثبت‌نام تلفن ثابت، موضوع طی گزارشی به دستگاههای مرتبط ارسال که پس از رسیدگی به موضوع، شرکتهای مزبور موظف شد‌ند نسبت به استرداد 67 میلیارد و 614 میلیون و 374 هزار ریال به ثبت‌نام‌کنندگان اقدام کنند.

منبع:ICTNAصفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها