عرضه آزمایشی خدمات ارزش افزوده مبتنی بر تلفن ثابت مبین وان در خراسان رضوی

تاریخ ارسال خبر : 1390 اردیبهشت        تعداد مشاهده : 6483
0 - 0
عرضه آزمایشی خدمات ارزش افزوده مبتنی بر تلفن ثابت مبین وان در خراسان رضوی

 

 

ICTna.ir - بهره برداري آزمایشی ازسرويس نوين مخابراتي *۸ بعنوان پایلوت فاز اول خدمات ارزش افزوده شرکت مبین وان برای اولین بار در کشور درخراسان رضوي آغاز شد.


به گزارش خبرنگار آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) با راه اندازی سرويس نوين هشت ستاره (* 8 ) در اين استان امكان دسترسي مشتركان به خدمات ارزش افزوده تلفن ثابت مسير مي شود.


براساس اين گزارش از اين پس مشتركان تلفن ثابت استان خراسان رضوي قادر خواهند بود با شماره گيري دو رقم * 8 از خدماتي همچون قرائت كلام ا... مجيد، دفتر تلفن ، سرويس سلامت ، فال حافظ، موسيقي ، سرگرمي كودكان و دیگر خدمات ارزش افزوده تلفن ثابت بهره مند شوند.
كليه خدمات ياد شده از طريق سرويس هشت ستاره در 30 روز نخست طرح مزبور رايگان بوده و پس از آن هزينه سرويس بر طبق آبونمان اعلامي منظور خواهد شد.

شركت مخابرات ایران قراردادی با یك شركت ایتالیایی برای عرضه سرویس‌های ارزش افزوده منعقد كرده است كه در این راستا شركتی ایرانی ایتالیایی با نام «مبین وان» و با سهامداری مشترك شركت مخابرات ایران و شركت وان ایتالیا تاسیس شده است.
براساس قرارداد منعقد شده با این شركت، فعالیت در زمینه سرویس های ارزش افزوده تلفن ثابت آغاز خواهد شد و 2 استان آذربایجان شرقی و خراسان رضوی نیز به عنوان پایلوت برای اجرای فاز نخست این طرح انتخاب شده اند.

بنابر اعلام این پروژه در 3 مرحله انجام خواهد شد كه فاز نخست شامل سرویس‌های روی بستر فعلی صوت خواهد بود و فاز دوم سرویس‌های ارزش افزوده بر روی بستر ADSL خواهد بود و در مرحله سوم نیز سرویس‌های روی صوت، ADSL و سرویس‌های محتوایی عرضه خواهند شد.

 صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها