سامانه مدیریت محتوای چند رسانه‌ای موبایل طراحی شد

تاریخ ارسال خبر : 1390 اردیبهشت        تعداد مشاهده : 6392
0 - 0
سامانه مدیریت محتوای چند رسانه‌ای موبایل طراحی شد

 

 

پژوهشگر کشورمان موفق به طراحی و پیاده سازی نرم افزار مدیریت چند رسانه ای موبایل شد که این سامانه به کاربر این امکان را می دهد انواع فایل های صوتی - تصویری و ویدیویی را با مدیریت خود در صفحات مختلف قرار داده و متون را نیز در مکان های دلخواه قرار دهد.
به گزارش مهر، هدف از طراحی و پیاده سازی این نرم افزار، ایجاد سهولت و کاهش زمان مورد نیاز برای تولید نرم افزارهای محتوایی تحت موبایل بدون نیاز به نوشتن حتی یک خط کد برنامه نویسی عنوان شده است.


دریافت آموزش های چند رسانه ای و کتاب های مصور و صوتی تلفن همراه و همچنین ساخت کاتالوگ های تصویری با قابلیت جستجو و امکان ساخت خبرنامه ها و نشریات چند رسانه ای تحت موبایل به ویژه ساخت راهنماهای تحت موبایل همچون راهنمای گردشگری، کالاها و اماکن زیارتی به همراه انواع نقشه و نمای 360 درجه از مکان های مورد نظر، از جمله کاربردهای این سامانه است.
 
از ویژگی های این نرم افزار می توان به چند زبانه بودن، امکان جستجو، پشتیبانی از متن، عکس، صدا، فیلم، مکان نقشه، شماره تلفن، پایگاه اینترنتی و پیامک محتوایی به عنوان محتوا، نقشه ساز برای سیستم های GIS منوساز پیشرفته، بروزرسانی اینترنتی و قفل امنیتی اشاره کرد.
 
این نرم افزار که توسط دانش آموخته مهندسی نرم افزار دانشگاه رازی کرمانشاه طراحی شده و برگزیده دوازدهمین جشنواره جوان خوارزمی است از دو بخش ویندوز و موبایل تشکیل شده که نرم افزار تحت ویندوز، محتوا را در قالب صفحات و انواع محتوای چند رسانه ‌ای به صورت نرم افزار تلفن همراه عرضه می کند.

منبع:ICTNAصفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها