فیضی: عرضه 5/1 درصد سهام همراه اول تا 9 ماه آینده

تاریخ ارسال خبر : 1390 اردیبهشت        تعداد مشاهده : 6455
0 - 0
فیضی: عرضه 5/1 درصد سهام همراه اول تا 9 ماه آینده

 

 

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه تاکنون 5/8 درصد از سهام همراه اول در فرابورس عرضه شده است گفت: 5/1 درصد دیگر از سهام همراه اول طی 9 ماه آینده واگذار خواهد شد.
به گزارش خبرنگار مهر، با عرضه اولیه و حدود 5/5 درصدی سهام همراه اول در آذر ماه و عرضه 3 درصد دیگر این سهام در اسفندماه سال گذشته تاکنون 5/8 درصد از سهام شرکت ارتباطات سیار ایران در فرابورس عرضه شده که برای ارائه صورتهای مالی به سهامداران و تقسیم سود، دومین مجمع عمومی این شرکت هفته آینده برگزار می شود.


صابر فیضی مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در گفتگو با مهر اظهار داشت: فعلا برنامه ای برای واگذاری 5/1 درصد دیگر از سهام این شرکت در بورس وجود ندارد.
 
وی تاکید کرد که تعهد فروش 10 درصد سهام همراه اول باید طی یک سال و تا آذر ماه سال 90 محقق شود که در این راستا برای عرضه 5/1 درصد سهم باقی مانده زمان وجود دارد.
 
فیضی گفت: در صورت کشش بازار و مناسب بودن شرایط  5/1 درصد دیگر سهام این شرکت در فرابورس عرضه خواهد شد.
 
به گزارش مهر دومین مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت ارتباطات سیار ایران ساعت 9:30 دقیقه صبح روز سه شنبه ششم اردیبهشت ماه در محل سالن خلیج فارس پژوهشکده نیرو برگزار می شود.
 
براساس این گزارش، سهامداران همراه اول برای حضور در این جلسه لازم است روزهای چهارم و پنجم اردیبهشت ماه با در دست داشتن اصل برگ سهام، وکالت نامه یا برگ نمایندگی معتبر و کارت ملی به ساختمان مرکزی این شرکت در خیابان ونک مراجعه کنند.
 
استماع گزارش هیئت مدیره در خصوص عملکرد سال مالی منتهی به 29/12/89 ، استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی، بررسی و تصویب صورتهای مالی مربوط به سال منتهی به 29/12/89 و سود تقسیمی، انتخاب حسابرس مستقل (بازرس قانونی) اصلی و علی البدل و تعیین حق الزحمه مربوطه، تعیین پاداش اعضای هیئت مدیره و تعیین روزنامه رسمی از جمله مواردی است که در این جلسه به آنها پرداخته خواهد شد.صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها