ایرانسل با استفاده از خدمات مبتنی بر محل مسابقه "در جستجوی گنج" برگزار می‌کند

تاریخ ارسال خبر : 1390 فروردین        تعداد مشاهده : 6291
0 - 0
ایرانسل با استفاده از خدمات مبتنی بر محل مسابقه

ICTna.ir - ایرانسل با استفاده از خدمات مبتنی بر محل و سرویس نوین نقشه مجازی ایرانسل (نما) مسابقه‌ای هیجان انگیز با عنوان "درجستجوی گنج" برگزار می‌کند.
 
به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) از روابط عمومی ایرانسل، مسابقه "در جستجوی گنج" با هدف فرهنگ سازی و آشنایی بیشتر با خدمات نوین مبتنی بر محل ایرانسل و تبدیل تلفن همراه از یک ابزار ارتباطی ساده، به وسیله ای برای تجربه جذابیت های فناوری روز دنیا و نیز سرگرمی و هیجان، در فاصله زمانی ۲۱ فروردین تا ۳۱ خرداد ۹۰ و در شهرهای تهران، کرج، تبریز، اصفهان، شیراز و مشهد برگزار می‌شود.
 
در این مسابقه، نقاط خاصی از شهر نظیر اماکن مشهور، تفریحی و یا علمی از طریق "راهنمای نقشه گنج" معرفی می‌شوند و مشترکین پس از فعال سازی رایگان سرویس نمای دوستان خود، با پیدا کردن و مکان‌یابی خود در این نقاط و از طریق سرویس نقشه مجازی ایرانسل، امتیاز دریافت می‌کنند. برای شرکت در قرعه کشی این مسابقه، کافیست مشترک حداقل ۷ بار خود را در ۳ نقطه متفاوت تعیین شده به عنوان محل گنج مکان‌یابی کند.
 
برای مثال اگر مشترکی در تهران و در اطراف خیابان آزادی حضور داشته باشد و در صورتی که میدان بزرگ آزادی به عنوان یکی از نقاط نقشه گنج اعلام شده باشد، وی می تواند با حضور در میدان آزادی و ارسال یک پیام کوتاه بدون متن به شماره ۸۹۸۱ از یافتن صحیح این نقطه مطمئن شده و سپس با مکان‌یابی خود توسط سرویس نما، یک امتیاز دریافت نماید.
بر اساس نقشه گنج در هر یک از شهرهای برگزاری مسابقه، مشترکین می بایست با حضور در محل تعیین شده و مکان یابی خود، امتیازهای خود را افزایش دهند.
 
براساس این گزارش، مشترک با ارسال پیام کوتاه بدون متن به شماره 8981 اگر در نقطه تعیین شده قرار داشته باشد، ایرانسل به طور خودکار و در یک پیام‌کوتاه دستور مکان‌یابی را برای وی ارسال می‌کند و مشترک می‌تواند با مکان‌یابی خود، امتیاز به دست آورد. درصورتیکه مشترک در نقطه تعیین شده قرار نداشته باشد، یک پیام کوتاه راهنما درباره نزدیک‌ترین نقطه تعیین شده در نقشه گنج از سوی ایرانسل برای وی ارسال می‌شود.
 
یک میلیون ثانیه مکالمه رایگان ایرانسلی به مدت یکسال برای ۲۰ نفر، هزار پیام‌کوتاه رایگان ایرانسلی به مدت یکسال برای ۱۰۰ نفر و سه ماه اینترنت با سرعت ۱۲۸ کیلوبیت بر ثانیه از طریق وایمکس ایرانسل به همراه یک مودم داخلی رایگان برای ۵۰ نفر جوایز مسابقه نقشه گنج ایرانسل را تشکیل می‌دهند. همچنین به تمامی مشترکینی که حداقل ۷ بار خود را در ۳ نقطه متفاوت مکان‌یابی کنند ۵ فرصت مکان‌یابی رایگان اهدا می‌شود.
ایرانسل امتیازات هر مشترک را از طریق ارسال پیام کوتاه و در فواصل زمانی معین اطلاع‌رسانی خواهد کرد.
 
فعال سازی رایگان سرویس نقشه مجازی ایرانسل –نمای دوستان- از طریق ارسال پیام کوتاه بدون متن به شماره ۸۹۸۹ و یا ثبت نام از طریق پورتال نقشه مجازی ایرانسل در وب سایت رسمی ایرانسل به نشانی
www.irancell.ir امکان پذیر است.
مشترکین برای آشنایی و شروع به استفاده از سرویس نمای دوستان ایرانسل می‌توانند به به لینک nama.irancell.ir مراجعه، کد دستوری #898*  را از خط ایرانسل خود شماره گیری و یا عبارت "راهنما" یا "rahnama" را در یک پیام کوتاه به ۸۹۸۹ ارسال نمایند.
 
اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس نقشه مجازی ایرانسل، نمای دوستان، مسابقه نقشه گنج و همچنین نحوه جانمایی خود، دعوت از دوستان، جانمایی دوستان و همچنین راهنمای نقشه گنج در شش شهر تهران، کرج، تبریز، اصفهان، شیراز و مشهد مقدس در وبسایت رسمی ایرانسل به نشانی
www.irancell.ir قرار دارد.صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها