رگولاتور: اپراتور سوم اوایل خرداد سیم کارت عرضه میکند

تاریخ ارسال خبر : 1390 فروردین        تعداد مشاهده : 6324
0 - 0
رگولاتور: اپراتور سوم اوایل خرداد سیم کارت عرضه میکند

براساس تعهداتی که تامین تله کام به سازمان تنظیم مقرات و ارتباطات رادیویی داده است ، اپراتور سوم تلفن همراه در اوایل خردادماه امسال سیم کارت های خود را ارائه خواهد داد.
دکتر محمد کرم پور، رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در گفت و گو با سیتنا (معلق به روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات) اظهار داشت:سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی نسبت به مسایلی که اپراتورها با آن ها مواجه هستند حساس بوده ، که در همین راستا طی برگزاری جلساتی بین رگولاتوری و تامین تله کام مشکلات اپراتور سوم تلفن همراه بررسی می شود.
وی ادامه داد: به منظورانجام تعهدات اپراتور سوم تلفن همراه مطابق پروانه ،مسایل و مشکلات تامین تله کام در این جلسات با حضور مدیران ارشد  شرکت تامین تله کام بررسی می شود.
وی گفت: همزمان با بررسی مسائل و مشکلات اپراتور سوم ، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بر راه اندازی شبکه این اپراتور و ارائه سیم کارت مطابق با پروانه تا اول خردادماه تاکید دارد.
کرم پور تاکید کرد: درصورت عدم اجرای تعهد اپراتور سوم مطابق مفاد پروانه تا زمان مقرر ، این اپراتور مشمول جبران خسارت نقض تعهدات می شود.

به گزارش خبرنگار سیتنا، کرم پور پیش از این  از فروش سیم کارت های اپراتورسوم در خرداد ماه به صورت عمومی خبرداده بود.
لازم به ذکر است ، براساس پروانه صادر شده برای اپراتور سوم حداکثر حق اتصال برای سیم‌کارت‌های این اپراتور 120 هزار تومان در نظر گرفته شده که این اپراتور نیز مانند دو اپراتور فعلی تلفن‌همراه، امکان عرضه سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری را خواهد داشت.

منبع:ICTNAصفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها