ابزارهای اندروید3 میلیارد بار بارگذاری شدند

تاریخ ارسال خبر : 1390 فروردین        تعداد مشاهده : 6501
0 - 0
ابزارهای اندروید3 میلیارد بار بارگذاری شدند

 

ICTna.ir - سیستم‌عامل  متن‌باز اندروید به دلیل تاخیر  ورود خود به بازار جهانی گوشی‌های هوشمند از نظر تعداد ابزارهای ارایه  شده در رتبه پایین‌تری نسبت به App Store اپل قرار دارد. اما نتایج حاصل از یک بررسی جدید نشان می‌دهد که فروشگاه اینترنتی Android Market با سرعت بسیار زیاد در حال افزایش تعداد برنامه‌ها و ابزارهای داخلی خود است.


به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) به گفته شرکت گوگل، تاکنون بیش از 3 میلیارد  نرم‌افزار و ابزار مختلف مربوط  به اندروید از فروشگاه اینترنیت Android Market بارگذاری و روی دستگاه‌های الکترونیکی مختلف نصب شده است. نکته جالب در این زمینه این است که یک میلیارد ابزار آخر اندرویدی نصب شده ظرف سه ماه گذشته بارگذاری شده‌اند. بر این اساس می‌توان گفت که به طور میانگین روزانه 11 میلیون ابزار و برنامه مربوط به سیستم‌عامل اندروید روی دستگاه‌های الکترونیکی مختلف نصب می‌شوند.


طبق گزارش  منتشر شده از سوی شرکت گوگل،  روزانه بیش از 350 هزار دستگاه الکترونیکی اندرویدی در دنیا عرضه می‌شود و بر این  اساس سالانه 127 میلیون دستگاه الکترونیکی اندرویدی در اختیار کاربران جهانی  قرار می‌گیرد.صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها