ایرانسل آهنگ پیشواز تبلیغاتی ارائه می دهد

تاریخ ارسال خبر : 1391 تیر        تعداد مشاهده : 6704
0 - 0
ایرانسل آهنگ پیشواز تبلیغاتی ارائه می دهد

 

 

ایسنا:مدیر ارشد بازاریابی ایرانسل از عرضه سرویس آهنگ پیشواز تبلیغاتی از سوی این اپراتور خبر داد.


بر اساس این گزارش باقر صمدی اظهار داشت: با عرضه آهنگ پیشواز تبلیغاتی به مشترکان، هنگامی که افراد، منتظر شنیدن صدای اعضای خانواده، دوستان، آشنایان، همکاران و ... هستند و توجه آن‌ها معطوف به لحظه برقراری تماس است، به جای صدای یکنواخت و همیشگی بوق تلفن با شنیدن آهنگ پیشواز تبلیغاتی شرکت‌ها و سازمان‌ها با محصولات‌شان آشنا شوند.


وی افزود: مشتریان، طرفداران برند یک سازمان و افراد مختلف می‌توانند آهنگ پیشواز تبلیغاتی را از طرق مختلف مانند پورتال آهنگ پیشواز، پیام کوتاه و کدهای دستوری (USSD) جستجو، انتخاب و روی شماره ایرانسل خود فعال نمایند و در پی آن، کل شبکه اجتماعی مرتبط با فرد یعنی همه کسانی که با وی تماس می‌گیرند، در هر بار تماس، این آهنگ منتخب که همان آهنگ پیشواز تبلیغاتی است را می‌شنوند.


صمدی، از ویژگی‌های منحصر به فرد این شیوه جدید تبلیغ به انتشار پیام با سرعتی ویروسی، تاثیر آهنگ پیشواز بر تصمیم‌گیری خریداران، رسانه‌ای جوان و سرگرم کننده، انعکاس گسترده با هزینه پایین و کاهش واسطه‌ها در تبلیغات اشاره کرد.


به گفته وی، مشارکت فعالانه مخاطبان در تبلیغ و انتقال پیام، پیشنهاد و معرفی برند و محصولات به دوستان و آشنایان، گسترش پیام تبلیغاتی در میان شبکه‌های فردی با سرعتی چشمگیر، راهکاری جذاب و خلاقانه جهت ارتقای برند و توجه بالای مخاطبان به پیام تبلیغاتی به جهت پخش آن در زمان انتظار برای برقراری تماس از مزایای آهنگ پیشواز تبلیغاتی به شمار می‌رود.


مدیر ارشد بازاریابی ایرانسل اظهار داشت: متقاضیان برای ثبت‌نام و دریافت محصولات ویژه شرکت‌ها و سازمان‌ها باید یک پیام کوتاه حاوی نام شرکت، شماره تماس و محصول مورد نظر به شماره ۷۰۰۱ از خط ایرانسل ارسال کنند یا با نشانی corporatesales@mtnirancell.ir مکاتبه کنند.

 صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها