گزارش سایت بانکی از مصائب طرح ۵۵ دقیقه مکالمه رایگان همراه اول

تاریخ ارسال خبر : 1391 مرداد        تعداد مشاهده : 6742
0 - 0
گزارش سایت بانکی از مصائب طرح ۵۵ دقیقه مکالمه رایگان همراه اول

سایت بانکی دات آی آر نوشت: در ایام ماه رمضان تبلیغ طرح بزرگ همراه اول را هر لحظه در سطح شهر و رسانه ملی مشاهده می کنید .

این طرح به این صورت است که با فعال کردن آن، شما از هر ۶۰ دقیقه تماس فقط ۵ دقیقه آن را پرداخت می کنید!
حتما به نظرتان بی نظیر است اما هیچ گربه ای برای رضای خدا موش نمی گیرد ذوق زده نشوید تا اصل ماجرا را برایتان شرح بدهیم.
متاسفانه بعد از فعال سازی در زمان های متفاوت ( زیر ۵ دقیقه ) همراه اول اقدام به قطع مکالمه می کند تا به سقف مد نظر نرسد! جالب اینجاست که این سرویس به ظاهر رایگان و منحصر بفرد نیاز به فعالسازی دارد؛ در صورتی که هزینه ای ندارد که فعالسازی را توجیه کند. اگر این یک خدمت و سرویس رایگان و ویژه است لزومی ندارد که توسط مشترک فعال شود و می تواند خود اپراتور برای کلیه مشترکین ارائه کند.
اما سوال اینجاست که عزیزان همراه اول که تمایل به استفاده مردم از این طرح را ندارند پس چرا این همه تبلیغات صورت گرفته تا مردم با پرداخت هزینه انتظار استفاده آن را داشته باشند؛ اما هیچ خبری از خدمات در شان یک همراه اول را نمی توان مشاهده نمود!
نکته جالب دیگر این روزها تبلیغات تلویزیونی می باشد. در پیامی نشان می دهد که خانم سالمندی تنها و خسته نشسته است، سپس نوه اش پیامک ارسال می کند و او از تنهایی بیرون می آید و خوشحال و خندان می شود. سپس در ادامه می گوید” هیچکس تنها نیست . . . همراه اول”. در پیام بعدی تولد شخصی است که پیامک های بسیاری جهت تبریک تولدش دریافت می کند اما هیچکس در کنار او نیست و تنهاست. سپس گوینده می گوید” پیامک‌ها جای خالی شما را پر نمی‌کنند .. وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی” . قضاوت با شما . . .

بانکی در پایان مطلب خود نوشته: امیدواریم روابط عمومی همراه اول اقدام به پاسخگویی مناسب در این باره کند و در صورتی که مشکلی فنی در این باره وجود دارد هر چه سریعتر برطرف شود تا بیش از اینها بر سر مردم کلاه نرود !صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها