اعلام آمار تفکیکی ترافیک نوروزی SMS اپراتورها از سوی رگولاتوری

تاریخ ارسال خبر : 1390 فروردین        تعداد مشاهده : 6543
0 - 0
اعلام آمار تفکیکی ترافیک نوروزی SMS اپراتورها از سوی رگولاتوری

 

 

معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، از افزایش 70 درصدی ارسال پیامک مشترکان تلفن همراه در نوروز امسال خبر داد.


رضوانی در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر با بیان اینکه مشترکان همراه اول و ایرانسل در 14 روز یعنی از 29 اسفند 89 تا 13 فروردین 90 ،‌ حدود چهار و نیم میلیارد پیامک ارسال کرده اند، افزود: مشترکان ایرانسل در این مدت، دو میلیارد و 246 میلیون و مشترکان همراه اول دو میلیارد و 207 میلیون پیامک ارسال کردند.


وی گفت: مشترکان همراه اول در 29 اسفند سال گذشته، بیش از 200 میلیون و مشترکان ایرانسل 207 میلیون پیامک ارسال کردند.


رضوانی با اشاره به 225 میلیون ارسال پیامک مشترکان ایرانسل در اول فروردین افزود: مشترکان همراه اول نیز در این روز، 330 میلیون پیامک ارسال کردند.


معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: مشترکان همراه اول در دوم فروردین، 130 میلیون و مشترکان ایرانسل در این روز 137 میلیون پیامک ارسال کردند.


رضوانی به ارسال پیامک مشترکان تلفن همراه در سومین روز فروردین اشاره کرد و افزود: ایرانسلی ها 151 میلیون و همراه اولی ها 124 میلیون پیامک در این روز ارسال کردند.


وی با بیان اینکه ارسال پیامک مشترکان ایرانسل از 29 اسفند 89 تا 13 فروردین امسال، بیش از 110 درصد افزایش داشته است، گفت: همراه اولی ها نیز 40 درصد در این مدت افزایش ارسال پیامک داشتند.


رضوانی افزود: درطول ایام نوروز، سرویس های سیار سازمان تنظیم مقررات در هفت منطقه کشور، 30 استان را زیرپوشش و نظارت داشتند و در سطح جاده ها و شهرها هم طیف فرکانس و هم کیفیت ارائه خدمات را مونیتور می کردند.


وی گفت: با وجود افزایش ارائه خدمات، در مجموع امسال نسبت به سال گذشته، اپراتورها از نظر توسعه ای اقداماتی انجام دادند، اما در برخی مناطق به علت ازدیاد مسافر، مشکلاتی بود که امیدواریم برای سالهای آتی، اپراتورها، این مشکلات را رفع کنند.


رضوانی با بیان اینکه شکایتی از ارائه خدمات اپراتورهای تلفن همراه در این مدت گزارش نشده است، افزود: مشترکان نیز با مدیریت صحیح، بخشی از پیامک های خود را قبل از تحویل سال ارسال کردند، به علت اینکه تحویل سال در نیمه شب بود‌، از ترافیک ارسال پیامک کاسته و اختلال کمتر بود.


وی تاکید کرد: اپراتورها باید اقداماتی برای آمادگی ارسال انبوه پیامک در یک لحظه انجام دهند.صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها