همراه اول: ۳۵۰ سرويس خدمات ارزش افزوده عرضه می کنیم

تاریخ ارسال خبر : 1391 تیر        تعداد مشاهده : 6447
0 - 0
همراه اول: ۳۵۰ سرويس خدمات ارزش افزوده عرضه می کنیم

 

 

مدير كل خدمات ارزش افزوده همراه اول با اشاره به 250 سرويس‌ خدمات ارزش افزوده گفت: در سه ماهه اخير سرويس‌هاي ارائه شده از سوي شركت ارتباطات سيار به بيش از 350 عدد رسيده است.


محمدرضا سوهانيان در گفت‌گو با ایسنا،‌ اظهار داشت: در زمينه ارسال انبوه پيامك و واگذاري شماره و سرشماره، شش شركت با همراه اول همكاري مي‌كنند.


سوهانيان با اشاره به فعاليت‌هاي انجام شده از سوي اين شش شركت افزود: با برخي شركت‌هاي دولتي نيز همكاري‌هايي از جمله ارائه خدمات به مشتركين داريم كه از جمله آنها مي‌توان به همكاري با ناجا، نهاد رياست جمهوري، بنياد شهيد و وزارت صنعت و معدن اشاره نمود.


وي ادامه داد: دسته ديگر همكاران تجاري همراه اول، شركت‌هايي هستند كه خدماتي از جنس ارزش افزوده ارائه مي‌دهند و در اين حوزه نيز با چند لايه از شركت‌هاي همكار در حال فعاليت هستيم كه تجميع‌كنندگان سرويس در لايه اول همكاري ها هستند و عمدتا تجربه بين‌المللي دارند.


وي بخشي ديگر از فعاليت و همكاري‌هاي شركت را بخش تامين محتوا و خدمات دانست و گفت: هميشه افرادي با ايده‌هاي جديد هستند كه شايد سرمايه چنداني براي اجرا نداشته باشند ،‌اما اكوسيستم خدمات ارزش افزوده همراه اول اين امكان را فراهم ساخته است تا افرادي از جمله دانشجويان داراي ايده‌هاي خام، آن را به تجارت‌هاي بزرگ تبديل كنند.


سوهانيان افزود: در حال حاضر شركت‌هاي كارآفرين، فعاليت‌هاي قابل توجهي در مجموعه همكاري‌هاي ما دارند و آنچه امروز در حوزه كارآفريني از سوي همراه اول انجام مي‌شود، جدي است.


وي با اشاره به تعريف 350 عنوان سرويس ارائه‌شده از سوي همراه اول گفت: در حال حاضر با بيش از 25 شركت بصورت مستقيم و غيرمستقيم در حال همكاري هستيم و همانطور كه اشاره گردید با بخشي از شركت‌ها به عنوان فراهم كننده‌ي محتوا همكاري مي‌كنيم و تاكنون شاهد استقبال خوبي از سوي همكاران تجاري‌مان بوده ايم و از اين پس نيز همراه اول از ايده‌ها و نوآوري‌ها حمايت مي‌كند و با كمك شركت‌هاي همكارمان به اجرا مي‌گذارد.

 
صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها