عرضه شارژر بی‌سیم LG برای همه تلفن‌های همراه

تاریخ ارسال خبر : 1390 فروردین        تعداد مشاهده : 6272
0 - 0
عرضه شارژر بی‌سیم LG برای همه تلفن‌های همراه

شارژر بی سیم

 

ICTna.ir - شرکت LG از تولید شارژر جدیدی با نام WCP-700 Wireless Charging Pad برای تلفن‌های همراه خبر داده است که می‌تواند گوشی‌ها را به صورت بی‌سیم شارژ کند.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) اگر چه شارژرهای بی‌سیم تلفن‌همراه جدیدی نیستند و  از اواسط سال 2009 میلادی وارد بازار  شده‌اند، اما این محصول جدید بسیار  کاربردی است و با توجه به اینکه  در خانواده محصولات الکترونیکی سبز  طبقه‌بندی شده، می‌تواند در کاهش مصرف انرژی بسیار موثر باشد. نخستین شارژرهای بی‌سیم برای تلفن‌های همراه مربوط  به Touchstone مخصوص گوشی Palm Pre، Powermat و Duracell می‌شدند که سال گذشته وارد بازار شدند.

 

شارژر جدید شرکت LG به گونه‌ای طراحی شده است که کاربران می‌توانند به دو صورت بدون و سیم و با سیم از آن استفاده کنند. زمانی که کاربر از قابلیت بی‌سیم این شارژر استفاده می‌کند و گوشی خود را برای شارژ شدن روی صفحه آن می‌گذارد، می‌تواند از تمام قابلیت‌های صوتی و تصویری گوشی استاده کند.

 

این شارژر  که طول، عرض و ضخامت آن به ترتیب 29/6، 54/3 و 39/0 اینچ اعلام شده است، شامل چراغ‌های LED می‌شود که وضعیت شارژ گوشی قرار گرفته روی آن را نمایان می‌کند. این شارژر با تمامی گوشی‌های موجود در بازار سازگاری دارد که البته هنوز قیمت نهایی و زمان ورود گسترده آن به بازار مشخص نشده است.صفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این خبر

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

اخبار مشابه

    برندها